En Etkili CV Hazırlama Yöntemleri CV Nasıl Hazırlanır Tüm Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

En Etkili CV Hazırlama Yöntemleri CV Nasıl Hazırlanır Tüm Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En Etkili CV Hazırlama Yöntemleri CV Nasıl Hazırlanır Tüm Bilgiler

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz buıgün sizlere CV hazırlamak ile ilgili bir yazı hazırlamak istedik siz de CV nasıl hazırlanır etkileyici cv hazırlama yöntemleri nelerdir cv ile ilgili bilgiler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır siz de yazımızı okuyarak etkili cv hazırlayabilirsiniz yapamadıgınız birşey olursa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Cv formunda sırasıyla Kişisel bilgiler (kimlik bilgileri), Eğitim, İş Tecrübesi, Sertifikalar, Bilgisayar Bilgisi, Referans, Diğer Bilgileriniz ve Hobileriniz’in yer alması lazım. Sağ üst kısıma da 6 ay içinde çekilmiş bir fotoğrafınızın eklenmesi önem taşır.

Kişisel Bilgiler : Bu kısıma ad, soyad, doğum tarihi, ev adresi, telefon numarası, mail adresi ve adkerlik durumunuz yazılır.

Eğitim: Bu kısımda ise mezun olduğunuz kurum ve alan yazılır.

İş Tecrübesi: Bu kısıma ise çalıştığınız kurum ve her birinde çalıştığınız süre yazılır.

Sertifikalar: Başvuru yapacağınız iş ile alakalı olmak kaydıyla almış olduğunuz sertifikalar eğitim süreleriyle birlikte yazılır.

Bilgisayar Bilgisi: Günümüzde bir çok iş alanı bilgisayar kullanma becerileri gerektirir. Bu kısımda ise bilgisayar alanında yazılım donanım, microsoft office, otocad gibi işinizle alakalı bilgisayar bilgi ve becerilerinizi düzeyiyle birlikte eklemeniz gerekir.

Referans: Referans bir nevi sizin kefilinizdir. yani işinizi iyi yaptığınıza dair size kefil olabilecek kişileri ünvan, ad, soyad ve telefon numarası ile yazılır. Size referans olan kişiyle ilişkinizin iyi olması önemlidir.

Diğer Bilgiler: Bu kısımda ek olarak sürücü belgesi, sigara kullanma durumu gibi bilgileri eklemeniz için ayrılan bölümdür.

Hobileriniz: Bu kısımı ise ilgi alanlarınızı eklemeniz için ayrılmıştır. Futbol, basketbol vb.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.