Evde Reçel Yapıp Satmak Mükemmel Bir Kazanç Kapısı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Evde Reçel Yapıp Satmak Mükemmel Bir Kazanç Kapısı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Evde Reçel Yapıp Satmak Mükemmel Bir Kazanç Kapısı

Reçel yapıyorsunuz ve tanıdıklarınız yaptıgınız reçellere bayılıyor peki bu yaptıgınız reçelleri satmaya ne dersiniz?

Evet yanlış duymadınız eviniz de yapmış oldugunuz reçelleri satarak para kazanabilirsiniz peki evde reçel yapımı ve satışı nasıl yapılacak bilmiyorsanız sizler için evde reçel yapmak ve satış ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Etiketleme ürününüzle ilgili bütün etiketleri ve diğer bütün yazılı, basılı veya grafiksel belgeleri kapsar. Eğer ürününüz alerji yapan maddeler içeriyorsa bunu açıkça belirtmeniz gerekir. T.C. Gıda ve Tarımcılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünün Türk Gıda Kodeksi Tebliğlerinin içinden etiketleme kısmına bakarak konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İYİ BİR ÜRÜNÜNÜZ OLSUN!

Şu bir gerçek ki kendi reçellerinizi beğeniyorsunuz. Eğer beğenmeseydiniz onları satmayı düşünmezdiniz değil mi? Ancak bu ille de insanların ürünlerinizi alacağı anlamına gelmiyor. Bu işe ciddi ciddi başlamadan önce bu durumu tekrardan gözden geçirmelisiniz.

Arkadaşlarınızı sürekli davet edip ve denemeleri için onlara ev yapımı reçellerimi sunun. Ayrıca yakın arkadaşlarınıza ve komşularınıza reçellerinizi hediye olarak verin. Ürünlerinizle ilgili gerçek fikirlerini söylemesi için güvendiğiniz birilerinden yardım isteyin. Eğer gerçekten ürününüzü beğenirlerse yolunuza devam edin.

PARA KAZANIN!

Sonuçta bu işi ekstra para kazanmak için yapıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki nasıl para kazanacağınızı da bilmelisiniz. Bir işi nasıl yöneteceğinize dair ipuçlarını bilmeden o işe başlayamazsınız. Bir profesyoneli işe alın!

Satışın kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak size maliyetlerinizi belirlemede yardımcı olacak birine ihtiyacınız olacaktır. Başlangıçta biraz para yatırmanız ve ürününüz için iyi bir fiyatlandırma yapmanız gerekebilir. Bunları yapabilmek için reçel yapımının bütün maliyetlerini de hesaba katmalısınız.

REKLAM YAPIN

Reklam herhangi bir şeyi satmanın en önemli kısmıdır. Dünyadaki en iyi ürüne sahip olabilirsiniz fakat insanlar bunu bilemezse tek bir reçel bile satamazsınız. Bu nedenle reklama önem verin.

Örneğin, ilgili resmi kurumların reçellerinizi marketlerde veya kermeslerde satmanıza izin verip vermediğini öğrenin. Yerel gazetelere veya internete reklam verin. Kartvizitler veya broşürler bastırın. Bunların bir kısmını ailenize ve arkadaşlarınıza dağıtın ki onlar da başkalarına versinler. Haberler duyulana kadar biraz zamana ihtiyacınız olacak.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.