Nasıl Yapılır 2015 Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Nasıl Yapılır 2015 Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nasıl Yapılır 2015 Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Merhaba degerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere evinizde nikah şekeri yaparak nasıl para kazanılır bunun hakkında bilgi vermermek istedik siz de evde nikah şekeri yapıp para kazanabilirsiniz evde nikah şekeri nasıl yapılır evde nikah şekeri yapıp para kazanma nasıl olur evde nikah şekeri işi veren firmalar hangileridir evde nikah şekeri nasıl yapılır videolu anlatım gibi konuların bulundugu yazımız aşagıdadır.

Yazın yaklaşmasıyla tatlı bir heyecan, gülümseyen yüzler, mutluluk, ve aile olmaya hazırlanan gençler. Her şey tamam ama hiçbirşey unutulmamalı. Nikah şekerleri… Belki çoğunuz nikah şekeri siparişi verip yaptırmışsınızdır. Bazılarınız internetten sipariş verdi, bazılarınız firmalara başvurdu. Ancak farkında olarak yada olmayarak bazı ev hanımlarına para kazandırdınız.

Nikah şekeri yaparak para kazanma yıllardır var. Yeni bir iş modeli değil. Ancak kimileri bu işten para kazanıldığını bilmiyor. Bu yazımızda nikah şekeri yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatacağız.

Nikah şekeri yapımı zahmetli bir iş olsa da alıştıktan sonra eğlenceli bir iş haline gelen ve kimi zaman ekibinizi kurarak çok daha fazla para kazanabileceğiniz bir iş modelidir. Nikah şekeri işinde satacak firma bulmak oldukça zor. Ancak biz düşündük ve bu konuya da bir el atalım dedik

Nikah şekeri yapmayı öğrendikten sonra gelelim satış yapmaya. Bazı firmalar malzemeleri size sunar, siz paketleme işini yaparsınız ve karşılığında para alırsınız. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde bu tür firmaları bulmak çok problem olmasa da birçok ilde bu tür firmalar bulmak biraz daha zor. Eğer çevrenizde bu türden firmalar varsa mutlaka gidin ve başvurunuzu yapın. Başvuru sırasında daha önceden yaptığınız nikah şekerlerine ait mini katalogunuzu da götürürseniz işi alma şansınız da artar.

Şimdi gelelim bayanlara iş organizasyonunun bu işteki fikrine… Bayanlara iş organizasyonu çoğu zaman iş verenlerle evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarını bir araya getiren bir aracı durumunda. Bu işte de yine iş verenlerin ve bu işi yapmak isteyenlerin başvurularını kabul ediyoruz.

Şimdilik yorum yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak yakında sitemizde bir başvuru formu oluşturulacak ve iş verenlerle bu işi yapmak isteyenler ayrı formlarla bize ulaşacaklar.

İşin ikinci bölümü. İnternet üzerinden satış. Yeni oluşturulacak olan platformumuz sayesinde yalnızca dikiş-nakış işlerinizi değil, nikâh şekerlerinizi de sergileme ve satma fırsatınız olacak. Ancak yine belirttiğimiz gibi bu konuda talepler artarsa bu sistem oluşturulacak. Başlangıç olarak örneklerinizi yapıp fotoğraf çekeceksiniz. Biz ürünlerinizi sistemimizde ücretsiz olarak sergileyeceğiz. Bizim alacağımız komisyon yalnızca satış yapılırsa olacak. Fiyat belirleme aşamasını da yine maliyetlerinizi düşünerek üzerine kendinize göre bir kar marjı koyarak yapmalısınız. Ancak satışın gerçekleşebilmesi için gerçekçi fiyatlar vermelisiniz. Çünkü belirttiğiniz fiyat üzerine ekleme yapılarak ürünlerin site satış fiyatı oluşturulacak. Toplu satışlarda indirim yapmak istiyorsanız da başvurunuz sırasında lütfen net rakamlarla belirtiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

6 Yorum yapılmış "Nasıl Yapılır 2015 Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma"

« Geri12İleri »
  1. Muammer demircioglu demişki

    Kalıpcı ustasıyım ekıbımle bırlıkte yurt dısında ıs arıyorum tlf num 0533 215 56 04

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.