Opet İş Başvuru TIKLA BAŞVUR İşçi Alımı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Opet İş Başvuru TIKLA BAŞVUR İşçi Alımı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Opet İş Başvuru TIKLA BAŞVUR İşçi Alımı

Opet bünyesinde çalışacak pompacı idareci temizlik görevlisi yıkamacı ayakçı gibi bir işiniz olmasını istiyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da Opet de çalışmak Opet işçi alımı Pompacı istihdamı gibi süreçlerin nasıl işlediği konusunda bu yazımızı hazırladık siz de aşağıda bulunan paylaşımımızı okuyarak Opete nasıl girilir hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İK Politikalarımız

Vizyonumuz, misyonumuz, stratejilerimiz, hedeflerimiz, iş süreçlerimiz ve ortak değerlerimiz ışığında:

Koç Topluluğu yetkinlikleri ve pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü bünyemize kazandırmak,
Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarıyla çalışanlarımıza destek olmak,
Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
Başarıyı ödüllendirmek,
Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine kuruludur.

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve kariyer olanakları sağlamaktır.

Mevcut ve gelecekteki çalışanlarımızın şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olması beklenmektedir.

Opet; ortak değerlerine sahip,takım çalışmasına inanan, müşteri odaklı davranışlarla yürüttüğü görev ve sorumluluklarda her zaman dürüst ve şeffaf olan, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi, yaratıcı fikirler üreten, tüm bunları gerçekleştirirken çevre ve topluma karşı duyarlı hareket eden dinamik bir insan kaynakları yapısı hedeflemektedir.

Opet’te Gelişim

Opet’te çalışma hayatına adım atan ve Opet Ailesine katılan her çalışanımız ilk olarak İşe Alıştırma Eğitimine dahil olmakta, işbaşı eğitimleri ile bulunduğu pozisyonun gereklerine uygun teknik donanıma sahip olması sağlanmakta ve çalıştıkları süre boyunca; mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçları ve kariyer planlamaları doğrultusunda gelişim planlamalarına devam edilmektedir.

Çalışanlarımıza her yıl uyguladığımız yetkinlik değerlendirme ve performans değerlendirmelerinin ardından, yöneticileri ile birebir görüşmeler yürütülerek, gelişim planlamalarına girdi sağlanır. Bunların yanı sıra, kısa, orta ve uzun vadeli Stratejik İnsan Kaynakları Planlamaları doğrultusunda arzu edilen performans düzeyine ulaştırmayı hedeflediğimiz çalışanlarımız için ek planlamalar yapılmaktadır. Ayrıca çalışanlarımız, ilgi alanları ile uyumlu ve yenilikçi, yaratıcı bakış açılarını geliştirecek, fuar, kongre vb. organizasyonlara katılımları konusunda da teşvik edilirler.

Tüm bu çalışmalar, Opet Yıllık Eğitim ve Gelişim Planlarını oluşturur. Her yıl eğitim ve gelişim faaliyetlerine önemli bir bütçe ayrılmakta ve elde edilen kazanımların kuruluş içinde tecrübe paylaşımları ile yayılımı sağlanmaktadır.

Çalışanlarımıza sunulan eğitimlerin tümü kuruluşumuza özel tasarlanmış olup bu eğitimlerin bazıları kültür ve değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın davranışsal becerilerini, bazıları da görevlerine katkı sağlayacak mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

2009 yılından itibaren gelişim planlamalarımıza Koç Akademi üzerinden gerçekleştirdiğimiz elektronik eğitimler (e-eğitim) ve İngilizce okuma materyalleri (OPAL) de dahil edilerek, gelişim planlama sürecimiz zenginleştirilmiştir.

Başvuru yapmak için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.