Para Kazanma Sanatı Evde Yemek Yaparak Gelir Elde Etmek : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Para Kazanma Sanatı Evde Yemek Yaparak Gelir Elde Etmek

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Para Kazanma Sanatı Evde Yemek Yaparak Gelir Elde Etmek

Eviniz de yapabileceginiz işlerin arasında Yemek Yapmak ta var peki evde yemek yaparak nasıl para kazanılır evinize ek gelir saglayabilirsiniz eliniz yemek yapmaya yatkınsa hem kendinize hem de dışarıya bir yere bir kişiye işletmeye yemek yapıp para kazanabilirsiniz hatta çogu kişi lokanta yemekleri yerine ev yemeklerini tercih ediyor.

Bilmediğiniz birşeyi yapıp satmaya kalkmayın. Tatlılar konusunda iyiyseniz buna öncelik verin. Kanape hazırlamakta üstünüze yoksa o zaman sizin yapmanız gereken yiyecek bu olmalı. İşinizi kurmak için büyük bir sermayeye de gerek yok. Malzemelerden çoğu zaten her zaman evinizde bulunmakta. Eğer bu malzemeler yetersiz kalır diyorsanız biraz alışverişin zararı olmaz.

Küçük çaplı yemek işinde pazarlama stratejisi isminizin kulaktan kulağa yayılmasıdır. Ailenize ve arkadaşlarınıza işinizden bahsedin onlar da başkalarına bahsederler size bir sürü iş gelir. El ilanı ve broşür bastırarak dağıtın. Çevrenizdeki etkinliklerde yiyeceklerinizi dağıtın. Az miktarda yaparak bütçenizi aşmamış olursunuz. İmkanınız varsa biraz bağış yapın. Mesela huzurevlerinde, toplum merkezlerinde yiyeceklerinizi bedava dağıtabilirsiniz. Ne kadar fazla sayıda insan tanırsanız o kadar iş kaparsınız.

Yeni şeyler denemekten çekinmeyin. İnsanların seveceği değişik yemekler yapın. Hipermarketlerin restaurantlarına ve pastanelerine ürünlerinizi satmayı deneyin. Böylece sadece para kazanmakla kalmaz reklamınızı da yapmış olursunuz.

Evde yemek işinin sırrı insanların sizi fark etmesini sağlamaktır. Ne kadar çok sayıda insan tarafından tanınırsanız işiniz de o derece büyür. Atıştırmalıklarınız kaliteliyse ve insanlar tarafından çok sevilirse özellikle bayramlar da olmak üzere tüm yıl boyunca iş yaparsınız. İş sıkı çalışmanıza ve konsantre olmanıza bakar.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.