PO Petrol Ofisi İş Başvuru Formu TIKLA BAŞVUR : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

PO Petrol Ofisi İş Başvuru Formu TIKLA BAŞVUR

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

PO Petrol Ofisi İş Başvuru Formu TIKLA BAŞVUR

Petrol Ofisi kendibünyesinde uzun yıllardır eleman çalıştırmakta ve sürekli iş prensibi ile yoluna devam etmektedir siz de Petrol Ofisi’de işe girmek istiyorum diyorsanız sizler için aşağıda bulunan paylaşımımız da Petrol Ofisi PO iş başvurusu nasıl yapılır Petrol Ofisi başvuru formu nasıl doldurulur açık pozisyonlar nelerdir gibi bilgileri derledik ilgili bilgileri girererk iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Başvuru formu

Petrol Ofisi

PO’da Kariyer

Başvuru yapabilmek için “üye girişi” yapmanız gerekmektedir. Kariyer.net sitesinde oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz “üye ol” bölümünden gerekli alanları doldurarak üye olabilirsiniz.

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi’ne ait iş ilanlarını görebilir, online başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Süreçlerimiz

Uygulanmakta olan “Entegre İnsan Kaynakları Modeli” ile tüm süreçler bir arada çalıştırılarak “Tercih Edilen Şirket” olunması hedeflenmektedir. Petrol Ofisi, İnsan Kaynakları’nda süreç odaklı bir yaklaşım izleyerek, işe alım, eğitim, performans değerlendirmesi ve ücret yönetimi konularında uygulamalarını geliştirmiştir.

İşe Alım Sürecimiz… Doğru İşe Doğru İnsan…

Petrol Ofisi tüm işe alım süreçlerinde; iş kriterlerine / yetkinliklerine uygun çalışan ve yönetici seçimi metodu uygulanmaktadır. Bu çerçevede doğru işe doğru çalışan ilkesiyle hareket ederek, pozisyona uygun eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra çalışanın; ekip çalışmasına önem veren, yeniliklere açık, değişimi yönetebilen, yaratıcı, dinamik, motivasyonu ve kararlılığı yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip olunması beklenmektedir.

Hedefimiz; sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performanını artırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir

Performansı Destekleme Süreçlerimiz…

Petrol Ofisi Performans Yönetimi Süreci’nin amacı bireysel ve takımların performanslarının geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı kazanan bir kurum kültürü yaratmaktır. Çalışanlarımız iş hedeflerini gerçekleştirmeleri, şirket önceliklerine katkı, liderlik, sorumluluk alma, takım çalışmasına uygun tavır ve davranışlar konularında değerlendirilmektedir.

Performans yönetimi sayesinde, Şirketimiz hedefleri ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini bütünleştirerek, çalışanlarımızın bireysel olarak yarattıkları değer, ortak amaçlar ve hedefler doğrultusunda yönlendirilmektedir.

Sürekli Gelişim Anlayışımız…

Eğitim ve Gelişim; Performans Yönetimi sürecinin devamı olarak çalışanlarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri için bireysel gelişim planlarını desteklemektedir. Bu şekilde Petrol Ofisi çalisanlarinin, görevlerinin gerektirdigi yetkinlik ve yönetim becerilerini geliştirmelerini sağlayarak, iş sonuçlarina somut iyileştirmeler getiren eğitim programlarının hazırlanması amaçlanmaktadır.

Eğitim talepleri, Performans Yönetimi süreci içersinde kişisel gelişimi desteklemek amacıyla yapılmaktadır. Şirket içi eğitim talepleri doğrultusunda yöneticilerin katkılarıyla eğitimlerin içeriği oluşmaktadır.

Ücretlendirme Süreci ve Yan Haklarımız

Petrol Ofisi’nin ücret politikasi; yetenekli kişileri şirkete kazandırarak, performansin ödüllendirilmesini ve piyasa ile rekabetçi bir seviyede olmayı hedefler. Maaş artış ve prim sistemi performansa bağlı olarak belirlenmektedir. Sistemin amacı, bireysel performansların geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı “kazanan” bir kurum kültürü yaratmaktır..

Geri Bildirimleriniz Bizim İçin Önemlidir

Müşterilerimizin düşünceleri bizim için büyük önem taşıyor. Şirketimizin her kademesinde Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz oluşturuyor. İhtiyaçlarınızın karşılanmasında her zaman yanınızda olmaya çaba gösteriyoruz

Değerlendirme ve Çözüm Süreçleri

Müşterilerimizden gelen görüş,talep ve şikayetleri, en hızlı sürede çözülebilmesi için ilgili birimler doğrudan ele alıyor. Müşterilerimiz iletilerini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Müşteri Danışma Hattımızdan takip edebiliyor. Müşteri Memnuniyeti Departmanı ile irtibata geçerek bilgi alabiliyorlar. Müşterilerimizle başvuruları sonuçlanıncaya kadar her aşamada gerekli iletişim sağlanıyor ve bilgi veriliyor.

 

Petrol ofisi tıkla başvur

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.