SGK E-SGM Neden Çalışmıyor Sorgulama Yapılamıyor Nedeni Nedir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

SGK E-SGM Neden Çalışmıyor Sorgulama Yapılamıyor Nedeni Nedir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

SGK E-SGM Neden Çalışmıyor Sorgulama Yapılamıyor Nedeni Nedir

E-Devlet şifresine sahipsiniz e-devlet üzerinden işlem yapmak istiyorsunuz ama sgk sorgulama sayfası çalışmıyor bu şekilde bir sorun ile karşılaştıgınız da neler yapacagınız konusunda sizlere yardımcı olmak amacı ile bu yazıyı paylaşıyoruz siz de aşagıda yazmış oldugumuz yazıyı okuyarak ssk sitesi ile bilgi alabilirsiniz.

E-SGM Neden Çalışmıyor? Sgk Sorgulama Yapılamıyor? Rapor parası sorgulama ekranı neden çalışmıyor? Sgk sorgulama sayfası neden açılmıyor? Sgk e-hizmet uygulaması neden çalışmıyor?

SGK Sorgulama ları için Sosya Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sayfasına giren vatandaşlar e hizmet uygulamasından faydalanamadıkları için SGK’ya şikayet yağmuruna tuttular .Sosyal Güvenlik Kurumu resmi web sayfasındaki yenileme işlemleri nedeniyle hizmet dışı kaldı. Bunun üzerine SGK,E-HİZMETLER UYGULAMASI sayfasında ”Sistem çalışması nedeniyle, uygulamalar www.türkiye.gov.tr adresinden hizmet vermektedir”duyurusunu yayımladı.Vatandaşlar geçici bir süre SGK Sorgulamalarını E-devlet sistemi üzerinden şifre ve TC Kimlik Numaralarını girerek gerçekleştirebilecekler.Halen e-devlet şifresi olmayan vatandaşlar PTT Şubelerinden 2TL karşılığında e-devlet şifresi edinebilecekler.

E-Devlet Sistemi üzerinden aşağıdaki SGK SOORGULAMA İŞLEMLERİNİ YAPABİLİRSİNİZ..Uygulama ile aşağıdaki hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
– TESCİL KAYDI TESPİTİ(Tescil Kaydı Tespiti 4A,Tescil Kaydı Tespiti 4B,Tescil Kaydı Tespiti 4C)
– EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ(Emekli Aylık Bilgisi 4A,Emekli Aylık Bilgisi 4B,Emekli Aylık Bilgisi 4C)
– EMEKLİ AYLIK KESİNTİ(Emekli Aylık Kesintisi 4C)
– HİZMET BİLGİSİ(Hizmet Bilgisi 4A,Hizmet Bilgisi 4B)
– İŞGÖREMEZLİK ÖDEME(Ödeme Görme 4A – 4B)
– PROVİZYON SORGULAMA(Sağlık Provizyon)
– GSS TESCİL VE PRİM BORCU SORGULAMA(GSS Tescil ve Prim Borcu Sorgulama)
– İSTEĞE BAĞLI 4C BİLGİLERİ(Tescil ve Tahakkuk Görüntüleme)
– SGDP TESCİL KAYDI SORGULAMA(SGDP Tescil Kaydı )

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.