SMS Mesaj Cep Telefonu İle Ne Zaman Emekli Olurum Öğrenme : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

SMS Mesaj Cep Telefonu İle Ne Zaman Emekli Olurum Öğrenme

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

SMS Mesaj Cep Telefonu İle Ne Zaman Emekli Olurum Öğrenme

Devlet işleri e devlet yani elektronik sisteme geçtiginden bu yana artık herşey dijital ortamda yapılabiliyor bunlardan biri de sms ile ne zaman emekli olabilirim ögrenilebiliyor peki mesaj ile emekli olma tarihi ögrenme nasıl yapılır bilmiyorsanız sizler için nasıl yapıldıgını açıkladık.

Hizmetten Nasıl Faydalanabilirim?

Ne Zaman Emekli Olabilirim SMS Hizmeti’nden yararlanmak için aşağıdaki gibi sms gönderimi sağlamalısınız. öncelikle cep telefonunuzun kısa mesaj yazma ekranına N yazmanız gerekiyor. Sonrasında boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı yazmanız gerekiyor. İşe giriş tarihiniz GG.AA.YYYY formatında yazıp yine boşluk bırakarak 4A, 4B veya 4C hizmet kapsamından birini yazdıktan sonra mesajı 5502’ye göndermeniz gerekiyor.

N yaz boşluk bırak T.C. Kimlik Numaranı yaz boşluk bırak, İşe Giriş Tarihini yaz (GG. AA.YYYY) boşluk bırak ve hangi kapsamda çalıştığını yaz *(4A, 4B, 4C) 5502’ye kısa mesaj at.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.