Taşınabilir Mobil Portatif Klima Hakkında Her Şey : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Taşınabilir Mobil Portatif Klima Hakkında Her Şey

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Taşınabilir Mobil Portatif Klima Hakkında Her Şey

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizlere malum yaz ayları geldiğinden ve aşırı sıcaklardan dolayı taşınabilen klimalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Siz de eviniz de işyeriniz de mobil klima kullanmak istiyorum ama hangileri iyidir hangisini alayım diye soruyorsanız tüm bilgiler yazımızda mevcuttur.

Havası sıcak bir şehirde yaşıyorsanız ve evinizin sağını solunu kiracı olduğunuz için klima takarak kırdırmak istemiyorsanız sanırım siz de benim gibi aynı soruyu soruyorsunuz: “Mobil klima alsam memnun kalır mıyım?”.

Portatif klimalar da sıcak hava çıkışı olayı en mühim konudur eğer klimada oluşan sıcak havayı sogutmaya çalıştıgınız ortamdan dışarı atamıyorsanız kesinlikle portatif klima almayın.

Mobil klimaların en bilinmeyen yönlerinden olan sıcak hava tahliye borusunu resimde görebilirsiniz. Klima her ne kadar mobil olsa da arkasındaki delikten boru vasıtasıyla sıcak havayı dışarı atmalısınız.

20 metrekarelik bir odayı soğutmaya yetiyor. Camı açık bırakmadığınızda, odanın kapısını kapattığınızda ve özellikle hava tahliye borusunu hava kaçırmayacak şekilde camdan dışarı verdiğinizde kesinlikle serin bir odanız oluyor.

Eğer gece klimayı açıp da uyuyayım diyorsanız bu fikrinizi unutun. Zira uyumanızı engelleyen bir gürültü. Ama zaten gece klimayı açıp uyumak pek de iyi birşey değil.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.