TIKLA BAŞVUR Bursa Evde Ek İş İlanları İş Verenler Arayanlar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Bursa Evde Ek İş İlanları İş Verenler Arayanlar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Bursa Evde Ek İş İlanları İş Verenler Arayanlar

Bursa da ikamet ediyorsunuz evinize maddi yönden destek olmak istiyorsunuz aradıgınız iş evde çalışabilecek düzeyde olması gerekiyor peki Bursa evde yapılabilecek işleri veren firmalar şirketler şahıslar kimlerdir bu kişilere nasıl ulaşabilirsiniz bunun ile ilgili bilgileri sizler için aşağıdaki yazımjızda paylaştık.

Evde ek iş yapmanın en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ?

Evde Poşet Katlama İşi : Bursa da Evde poşet katlama işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız poşetleri verilen örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup katladığını poşet başına ücretinizi alırsınız. Kazancı güzel bir ek iş tir.

Evde Davetiye Katlama İşi : Bursa da Evde Davetiye Katlama işi basit olmakla kalmıyor,ayrıca katlaması yorgunluk vermiyor.Bursa da Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız davetiyeleri örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz.Ücretini ise firmayla anlaşıp davetiye katlama başına alıyorsunuz.

Evde Etitek Takma İşi : Bursa da Evde Etiket Takma işi oldukça basittir. Ayrıca etiket takarket hiç bir yorgunluk hissi duymazsınız.Bursa da eve etiker katlama işi firmalardan alacağınız örnek etiketlerle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşıp etiketleme başına alırsınız.

Evde Boncuk Dizme İşi : Bursa da Evde Boncuk İşi yapımı oldukça basittir ve yorgunluk vermez . Bursa da eve boncuk dizme işi veren firmalar dan alacağınız örnek boncuklarla hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup fiyatını dizdiğiniz boncuk başına alırsınız.

Evde Mandal Süsleme İşi : Bursa’da Evde Mandal İşi oldukça basittir . Eve Boncuk dizme işi veren firmalardan alacağınız bon ve firmaya teslim ediyorsunuz . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş tir.

Yemek : Bursa da Evde yemek işi yaparak etraftaki restorantlara satabilir yada bir restorantla anlaşıpta devamlı kendi yemeklerinizi sunabilirsiniz. Özellikle yemek yapmak ev hanımlarımı için olmazla olmazlarıdır. Ücretisi ise Yaptığınız yemeğe göre ve yemek başına alırsınız.

Evde Anahtarlık işi : Bursa da evde anahtarlık işini bir hobiymiş gibi yaparak komşularınıza , arkadaşlarınıza , hatta bir dükkana satabilirsiniz. Çeşitli boncuklarla ve malzemelerle güzel tasarımlı anahtırlıklar yapmak mümkündür.

Evde Çorap İşi : Bursa da Evde Çorap işi oldukça kolay ve sadece el becerisi gerektirir. Çorapları gerekli boncuklarla ve malzemelerle süsleyerek göz alıcı çoraplar yapabilirsiniz.Bursa da eve çorap işi veren firmalardan alacağınız çorap örnekleriyle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise süsleyeceğiniz çoraba ve adetine göre değişecektir.

Evde Dantel İşi :Bursa da evde dantel işi oldukça kolaydır. Zaten ev hanımlarımız bu konuda becerikli oldukları gibi rahatlıkla yapabilcekleri bir iştir . Bursa da eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnekler ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca kendiniz yapacağınız dantelleri arkadaşlarınıza , komşularınıza ve dükkanlara satarak ta kazanç elde edebilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız santeline göre ve adetine göre değişir. Firmayla anlaşmanıza bağlıdır.

Evde Fiyonk İşi :Bursa da evde fiyonk işi oldukça basittir. Ev hanımlarımız bu tarz ek iş ilanlarından oldukça ilgi görmüşlerdir. Bursa da eve fiyonk işi veren firmalardan alacağınız örnek fiyonkla hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız fiyonk sayısına göre değişmektedir.

Evde Kalem Montajı İşi : Bursa da evde kalem montajı işi çok kolay ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Ev hanımlarımız olmak üzere tüm herkez bu kalem montajı işini yapabilir. Bursa da eve kalem montajı veren firmalardan alacağınız montaj örneği ile hemen işe koyulabilirsiniz. Alacağınız ücret ise montaj ettiğiniz kalem adetine göre değişecektir.

Evde Tesbih İşi : Bursa da evde tesbih işi çok kolay olmakla kalmıyor ve yorgunluk vermeyen bir ek iş ilanıdır.Size gelecek olan boncukları istenilen bir şekilde dizerek tesbih haline getirilir. Bursa da eve tesbih işi veren firmalardan alacağınız örnekle hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız tesbihe göre değişir.

Evde Nikah Şekeri İşi : Bursa da evde nikah şekeri işi çok kazançlı bir iştir.Size yorgunluk vermez ve çok basittir. Bursa da eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız nikah şekeri örneği ile hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız nikah şekeri adetine göre değişir.

Evde Ütü İşi : Bursa da evde ütü işi ev hanımlarımızın oldukç ilgisini çekmektedir. Ev hanımlarımızın her zaman yaptıkları bir işte para kazanmak bu kadar kolay . Eve ütü işi veren firmalarla anlaşıp hemen işe başlayabilirsiniz.Ücreti ise Ütü yaptığınız tekstil ürünü başına alırsınız.

Evde İplik Temizleme İşi : Bursa da evde iplik temizlerek para kazanmak itemezmisiniz ? Ev hanımlarımızın büyük ilgi odağı olan iplik temizleme işi kazançlı bir iştir . Evinizde rahat ortamda iplik temizleyerek para kazanın . Eve iplik temizleme işi veren tekstil firmalarıyla anlaşarak hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise temizlediğiniz iplik başına alırsınız.

Evde Gelin Buketi İşi : Bursa da evde gelin buketi işi oldukça kolay ve zevkli bir iştir. Genç hanımlarımızın büyük ilgisini çeken buket işinin getirdiği parada sizi memnun bırakacaktır. Bursa da eve gelin buketi işi veren firmalardan alacağınız örnek buketle hemen işe başlayabilirsiniz.Ücreti ise yaptığınız buket başına alırsınız.

Evde Pasta İşi : Bursa da evde pasta işi her ev hanımının ilgisini çeken bir iştir. Ev hanımlarının normal günlük hayatındada yaptıkları pastaları yaparak para kazanmaları bu kadar kolaydır. Bursa da eve pasta işi veren firmalardan aldığınız siparişlere göre pastaları yaparak işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise yaptığınız pasta başına olacaktır. Dilerseniz evinizde yaptığınız pastaları bir pastane ile anlaşarak orayada satabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Bursa Evde Ek İş İlanları İş Verenler Arayanlar"

  1. Dilek AYDIN demişki

    Merhaba evde yapabileceğim is istiyorum ilgilenirseniz sevinirim bursa nilüfer dlkblnt1616@gmail.comYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.