TIKLA BAŞVUR Divan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Burada : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Divan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Burada

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Divan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Burada

Divan uzun bir süredir bu sektörde yer almaktadır biz de sizler için Divan grubu bünyesinde işe girebilmeniz için sizlere Divan personel işçi alımı hakkında bilgiler vermek istedik.

Divan aşagıda ki boş pozisyonlarda eleman alımı yapacagını duyurdu buna göre Divan da işe girmek için yapmanız gerekenler ve boş pozisyonlar listelenmiştir.

Divan ticaret hacmini artırmak adına işleri büyütürken bir yandan da yeni elemanlara ihtiyaç duyuyor. Özellikle yeni alımlarını en geniş çaplı şekilde yapacak olan Divan, 2015 yılında da bu alımlarına devam edecek. Kısa süre içerisinde birçok kişiyi almayı planlayan Divan, yeni yıl içerisinde de alımlarını sürdürecektir. Şuanda sadece 2015 yılının alımlarına devam ediyor olan Divan kaç kişiyi daha işe alır bilemiyoruz.

Divan personel eleman alımı iş ilanları 2015’de kaç kişi ile devam edecek tam net açıklama yok ancak; her geçen gün yeni ilanları çıkmaktadır. Özellikle yeni ilanlarını ekleyen Divan, bu yeni ilanları eklemesi ile şuanda internet üzerinde 40’dan fazla ilan vererek personel eleman aramaktadır.

Divan personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz listeyi inceleyebilirsiniz.

SATIŞ ELEMANI
MEYDAN ELEMANI
PAKETLEME ELEMANI
RESEPSİYON GÖREVLİSİ
SOĞUK KISIM SEFİ
LOKUM USTASI
MİMAR
SANDVİÇ USTASI
PASTA USTASI
PASTANE SATIŞ ELEMANI
DEPO ELEMANI
FIRIN SATIŞ ELEMANI
KASİYER

Divan personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde ise daha birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların güncel hallerini internet sitemizden takip edebileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden de hem daha fazla bilgi alabilir hem de başvuruda bulunabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Divan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Burada"

  1. murat demişki

    Daha once alfa yaglarinda demo uatasi olarak calistim pasta ve unlu mammullerin tum ustayim isimde deneyimli ve disiplinli calisirim suanda pastanede usta olarak calisiyorum saygilarimla.. 05424553036 izmir..

  2. yasar kaya demişki

    40 senedir kaynak demir dog g caazalti celik kaynak ustayim ekipmanlik yurt disinda enkaile veya tum firmalarda calisirim slm

  3. yusuf eser demişki

    fnka fırmasında daha onc calişdım kalip usdası olarak memnun kaldım tekrar calişmam işdıorum 05388491530Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.