TIKLA BAŞVUR Efetur Efe Tur İş Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Efetur Efe Tur İş Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Efetur Efe Tur İş Başvuru Formu Doldur

Efe Tur uzun yıllardır seyahat işi ile ilgilenen köklü bir firmadır siz de efe tur’da işe girmek istiyorum ama nasıl başvuru yapılır bilmiyorum diyorsanız sizin için yapmanız gerekenleri aşağıda ki yazımız da paylaştık.

EfeTur başvuru sırasında istenen ve başvuru formu sayfasında yazan bilgiler şu şekilde

İnsan Kaynakları Vizyonumuz:
İnsan Kaynakları Vizyonumuz, Efe Tur’un hedeflerine ulaşma sürecinde etkin insan kaynakları politikaları uygulayarak, stratejik rol üstlenmekten oluşuyor.

İnsan Kaynakları Misyonumuz:
“Doğru İşe Doğru İnsanı” seçerek ve bu kişilerin sürekli gelişimini sağlayarak Efe Tur’u hedeflerine taşıyacak yetenekli, katılımcı ve yaratıcı iş gücünü oluşturmak ve elde tutmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız:
Efe Tur Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor. Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz. İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz. Efe Tur Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, (ozgecmis@efetur.com.tr) elektronik postamıza özgeçmişlerini ulaştırabilirler.

İş Başvuru Formu

TC Kimlik Numaranız
Adınız
Soyadınız
Doğum Yeri
Doğum Tarihi

Cinsiyet
Askerlik Durumu
Medeni Durumu
Ev Adresiniz
Cep Telefonu

Ev Telefonu

Email
Öğrenim Durumu

Eğitim Yeri

Yabancı Dil
Çalışmak İstediğiniz İl
Çalışmak İstediğiniz Birim
Son Çalıştığınız iş Yeri
Görev
Çalışma Dönemi
Ayrılma Nedeni
Referans Adı Soyadı
Referans İş Yer
Referans Unvanı

Referans Telefon

Belirtmek İstediğiniz Diğer Durumlar

Başvuru yapmak için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Efetur Efe Tur İş Başvuru Formu Doldur"

  1. Ugur topdag demişki

    Iyi günler ben istanbul GÜNGÖREN Otrym acil işe ihtycm var calsmak istyrm daha önce Nilüfer turzm Ulusoy turzmde calştm otogara yakinim esenler 10 dk Otrym acil iş aryrm host emanet bölününde peron kontrol bölümünde çalişabilrm ihtycinz varsa acil szle calsmak istyrm 05395568176 yas 26

  2. utku demişki

    önceden çalıştım biliyorum işi yapacagımdanda emınımYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.