TIKLA BAŞVUR ENKA İş Başvurusu İşçi Alımı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR ENKA İş Başvurusu İşçi Alımı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR ENKA İş Başvurusu İşçi Alımı

Bu konumuz da ENKA İnşaat iş ilanları hakkında bilgiler bulunmaktadır siz de gama inşaat işçi alımı ırak enka türk işcisi alımı firması yurt dışı israil işçi alimi 2015 Yurt Disi Ve Yurt İci İsci Alimi enka is basvurusu yapmak istiyorum enka isci alimi enka firması işçi alımı iran işçi alımı israil işçi alımı Katarişçi ücreti ile ilgili merak ettiginiz konular var ise ayrıntılı olarak aşagıda anlatılmıştır.

İnsan Kaynakları
ENKA olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz. Biz, üyeleri yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf eden büyük, çok uluslu bir aileyiz. Her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen hayati rolün farkında. Aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.

Politika ve Kültür

ENKA’yı destekleme, vizyon ve değerlerini başarma hedefi ile İnsan Kaynakları Yönetimi Politikaları şunlardır:

Şirketimizin stratejik hedeflerini ve çıkarlarını geliştirmek,
Çalışanların, yönetimin ve hükümet kuruluşlarının değişen ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak,
Tercih edilen işveren olarak ENKA’nın itibarını sağlamak ve sürdürmek,
Karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm çalışanların kendini değerli hissettiği, misyonumuzu başarmak için en iyi çabalarını sarf edebildiği bir işyeri kültürü sağlamak,
Pozisyon için en nitelikli bireyi işe almak. Irk, dil, din, cinsiyet farkı veya fiziksel engel durumu gözetmeksizin tüm nitelikli adayların başvurularını eşit olarak değerlendirmek.
Şirket bünyesindeki açık pozisyonlar için öncelikli olarak ENKA çalışanlarını değerlendirmek, değerlendirme sonucunda ihtiyacın devam etmesi durumda dış kaynaklara yönelmek.
Gerçekleştirilen görevler ile ilgili yasa ve yönergeleri bilmek ve bunlara uymak,
Tüm çalışanların işlerinde kendilerinden beklenenleri anlamaları ve yeteneklerinin ve performanslarının, eğitim ve kariyer planlamalarının gelişmesi için yardım edilmesini sağlamaktan kendilerini sorumlu kılmaları.

ENKA İŞ BAŞVURUSU İÇİN
BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

530 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR ENKA İş Başvurusu İşçi Alımı"

« Geri12...102103104105106İleri »
 1. Reşat kurter demişki

  30 yılı aşkındır inşaat ustasıyım cam tuğla seramik granit sıfırdan ev barbekü mantolama
  Izo döşeme çatı seramik fayans firin duvar taş duvar vb işleri yapıyorum ıngiltere almanya amerika kanada enka şirketiyle çalışmak istiyorum en kısa zamanda beni aramanizi bekliyorum irtibat tel:0535 435 16 49

 2. Mahir kaçar demişki

  Aşçı yardımcısı yım türk mutfağında anlıyorum
  6 yıl dır bu işi yapıyorum 05351048621

 3. osman demişki

  kaynakçiyim yurtdişinda çalişmak istiyorum rusyada çalişdim rusça biliyorum 05397193767

 4. ESER GÜL demişki

  ALÇIPAN asma tavan uc ve deksrasyon 17 yıldır bu iş en uğraşıyorum sizinle yurt dışında çalışmak isterim telfn 0546 496 34 84

 5. muhammet şen demişki

  47 yas borucuyum erdemırden ayrıldım uzunyol otobus şoföruym erdemırdede borucuydum yurtdısı santıyelerınızde calışmak ıstıyorum 05352970401

« Geri12...102103104105106İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.