TIKLA BAŞVUR Ford Otosan İş Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Ford Otosan İş Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Ford Otosan İş Başvuru Formu Doldur

Ford Otosan uzun yıllardır büyük bir özveri ile Türkiye de faaliyet göstermektedir siz de Ford Otosan da işe girmek istiyorum iş başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da Ford Otosan iş başvuru formu ve gerekli tüm bilgiler yer almaktadır Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. sizin için güvenli bir gelir kaynağı ve iş dünyasında bir adım daha öne atılmanız için biçilmiş kaftandır.

Ford Otosan Hakkında
Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.), Ford Motor Company ve Koç Holding’in eşit oranda hisse sahibi oldukları halka açık bir şirkettir. Çok köklü iki kuruluş, Koç Holding ve Ford Motor Company’nin işbirliğinden oluşan güçlü temel ve yaratılan güçlü sinerji, Ford Otosan kurum kültürünün özünü oluşturmaktadır. 1928’de distribütörlük ile başlayan Koç Grubu’nun otomotiv serüveni 1959’da Otosan’ın kurulmasıyla endüstriyel bir nitelik kazanmıştır.

Otosan, 1959 yılında kurulmuş Türk otomotiv şirketidir.

Tip Anonim şirket (İMBK)
Slogan Go Further
Kader 1997 yılında Ford ve Otosan arasındaki hisseler eşitlenerek Ford Otosan olmuştur
Ardılı Ford Otosan
Kuruluş 1959
Konum İzmit,Türkiye Türkiye
Önemli kişiler

Ali Koç, Yönetim Kurulu Başkanı
Haydar Yenigün, Genel müdür
Alan Otomotiv endüstrisi
Ürün Hafif ticari taşıtlar, Otomobiller, kamyonlar
Gelir artış € 6.4 milyar (2007)
Çalışan sayısı 3,5 Milyar $
Kaynak Koç Holding
Ana sayfa fordotosan.com.tr

1966-1984 yılları arasında Anadol marka taşıtları üretmiş, 1997 yılında Ford ile hisselerini eşitleyerek Ford Otosan kurulmuştur. Ford Otosan bünyesinde Gölcük İnönü ve Yeniköy Fabrikaları, İstanbul Kartal Yedek Parça Merkezi ve Sancaktepe Ar-Ge Merkezi’nde toplamda 25.455 kişi çalışmaktadır. Amerikan Ford Motor Company içerisinde zamanla güçlü bir konuma ulaşan Ford Otosan araç ihracatının yanı sıra 2011 yılında 50 milyon dolarlık mühendislik ihracatı yapmış ve bu rakamın 2012 yılında 100 milyon dolara yükselmesi beklenmektedir. Şirketin Gebze Tübitak Teknoloji Serbest Bölgesi’nde faaliyet gösteren Ürün Geliştirme Merkezi’nde 1200 mühendis Ford’un dünyadaki projeleri için ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Başvuru yapmak için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Ford Otosan İş Başvuru Formu Doldur"

  1. FURKAN demişki

    ÇOKGÜZEL 1 PIROGLAM
    ÇOK İZLERİM
    HER GÜN TERETE ÇOCUKTAN BAŞVURDUM
    ÇOKÇOK KATILMAK İSTERİMYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.