TIKLA BAŞVUR Limak İnşaat Turizm Enerji Çimento Havacılık Gıda Başvuru Formu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Limak İnşaat Turizm Enerji Çimento Havacılık Gıda Başvuru Formu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Limak İnşaat Turizm Enerji Çimento Havacılık Gıda Başvuru Formu

Limak Holding uzun yıllardır ülkemiz de faaliyet gösteren köklü bir firmadır siz de Limak İnşaat holding Turizm Çimento Gıda iş başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da Limak İnşaat işçi alımı iş başvuru linki başvuru formu aracılıgı ile iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Limak İnşaat

Limak Holding ve bağlı şirketlere iş başvurusunda bulunmak için “Genel Başvuru” yapabilirsiniz. Açık pozisyonlar (eğer varsa) aşağıda listelendiği gibidir.

Öz geçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvurunuz ön değerlendirmeye alınır. Başvurduğunuz pozisyonda aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle temasa geçilir. Genel Başvuru ilanımıza göndermiş olduğunuz öz geçmişler ise ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilir.

Yapmış olduğunuz başvurular sadece Limak İnsan Kaynakları tarafından incelenecek olup tüm başvurular gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilecektir.

Limak bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, Kariyer.net üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel Başvuru Adana, Ankara, …
Elektrik Elektronik Mühendisi Mısır
Operatör Hatay
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
Sözleşme Mühendisi Ankara
Sommelier – Şarap Servis Elemanı Antalya
TRAVEL TRADE MANAGER İstanbul(Asya)
CORPORATE SALES EXECUTIVE İstanbul(Asya)
Elektrik Mühendisi Ankara
Makine Mühendisi Ankara
Mali İşler Sorumlusu Kırklareli
PASTAHANE KOMİSİ İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.