TIKLA BAŞVUR Metro Turizm İş Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Metro Turizm İş Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Metro Turizm İş Başvuru Formu Doldur

Metro turizm de işe girmek istiyorum diyorsunuz ama Metro Turizm de nasıl işe girilir Metro Turizm iş başvurusu nasıl yapılır Metro Turizm şoför alımı Metro Turizm host ve hostes alımı nasıl oluyor bilmiyor musunuz o halde sizler için aşagıda ki yazımız da metro turizm iş başvuru formu nasıl doldurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Metro Turizm Kariyer 1992 yılında Türkiye’de kurulan şehirler arası otobüs firması Metro Turizm, 1000’den fazla otobüs ve servisleri ile hizmette sınır tanımıyor. Yaptığı şehirler arası seyahatin ardından servisler ile ilçelere kadar iniş yapabiliyor. Ayrıca şehirler arası seyahatin yanı sıra yakın ülkelere’de otobüs seferleri düzenliyor. Yaptıkları profesyonel çalışma ise geçmiş yıl deneyimine ve ekip kadrosuna dayanıyor. Eğer sizde köklü bir otobüs seyahat firması olan Metro Turizm’de iyi bir kariyer yapmak ve seyahat alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, aşağıdaki metinden Metro Turizm iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Metro Turizm Kariyer 1992 yılında Türkiye’de kurulan şehirlerarası otobüs firması Metro Turizm, 1000’den fazla otobüs ve servisleri ile hizmette sınır tanımıyor. Yaptığı şehirlerarası seyehatin ardından servisler ile ilçelere kadar iniş yapabiliyor. Ayrıca şehirlerarası seyehatin yanı sıra yakın ülkelerede otobüs seferleri düzenliyor. Yaptıkları profesyonel çalışma ise geçmiş yıl deneyimine ve ekip kadrosuna dayanıyor. Eğer sizde köklü bir otobüs seyehat firması olan Metro Turizm’de iyi bir kariyer yapmak ve seyehat alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, aşağıdaki metinden Metro Turizm iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

METRO TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE TİCARET A.Ş.
Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketi, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara yolu taşıma şirketi konumunda olan Metro Turizm’in filosunda 673 kendi öz malı olmak üzere toplamda 1463 otobüs bulunmaktadır. Genç araç filosunu sahip olup, yaş ortalaması 3’tür.Bağlı bulunduğu Metro Holding’in güçlü sermayesi ve etkin organizasyon yapısının yanı sıra Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 77 ilde toplam 1.000 adet aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satış ağıyla rakipleri karşısında önemli bir üstünlüğe sahiptir. Günde ortalama 1400 sefer gerçekleştirip, yılda ortalama 19.000.000 yolcu taşımaktadır. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.
2013’de 21 milyon düzeyinde olan Şirket’in toplam yolcu sayısı, 2014’te 23 milyonun üzerine ulaşmıştır. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip alternatiflerin oluştuğu bir dönemde Metro Turizm’in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi, Şirket’in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir. Hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinen Metro Turizm’in, 2015’te ulaşmayı planladığı yolcu taşıma hedefi ise 26 milyondur.

Metro Turizm’de açık pozisyon bulundugunda aşagıda verdigimiz link üzerinden başvuru yapılmaktadır.

Tıkla başvur

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

36 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Metro Turizm İş Başvuru Formu Doldur"

« Geri12...45678İleri »
  1. murat demişki

    1977 doğumluyum otobüs kaptanım İstanbulda oturuyorum saygılarımla çalışmak istiyorum 05386904343

« Geri12...45678İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.