TIKLA BAŞVUR Sinpaş GYO İş Başvuru Formu İşçi Alımı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Sinpaş GYO İş Başvuru Formu İşçi Alımı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Sinpaş GYO İş Başvuru Formu İşçi Alımı

Sinpaş GYO uzun yıllardır inşaat sektöründe lider bir konumda yer almaktadır Sinpaş GYO da işe girmek için yapmanız gerekenler iş başvurusu nasıl yapılır gerekli bilgiler nelerdir şirket hakkında bilgiler aşağıda ki yazımız da yer almaktadır siz de ilgili yazımızı okuyarak Sinpaş GYO da işe girebilir bu sayede kendinize iyi bir gelecek sağlayabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

• Sinpaş GYO, büyüyen gayrimenkul pazarı içerisinde tecrübesi ve uzmanlığıyla markalaşma yönünde atılan adımlarda öncü bir rol üstlendi.

• Dünya’da 88 ülkede ve Türkiye’de de iki yılda bir düzenlenen “Superbrands Türkiye” 2014 yılının yeni süper markalarını açıkladı. Gayrimenkul sektöründe Sinpaş GYO, “Superbrands” seçildi.

• %49 halka açıklık oranı ile 2007 yılından buyana Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

• Sinpaş GYO, 2007 yılındaki halka arzının ardından özkaynaklarını %25,81 artırarak 880.781.392 TL’den 1.108.119.631 TL’ye, aktiflerini %108 artırarak 989.046.774 TL’den 2.057.268.106 TL’ye çıkarmıştır.

• Şirket’in aktif büyüklüğü 31.12.2014 itibarıyla 1.9 milyar TL’ye ulaşmıştır.

• Sinpaş GYO, her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi farklı öğelerle yorumlayan özgün konut projeleri geliştirmektedir.

• Rumeli Konakları, Avangarden, Lagün, Boshporus City, İstanbul Sarayları, İncek Life, İncek Blue, İncek Green, EgeBoyu, EgeYakası, Karşıyaka Rezidans, Aqua City 2010, Bursa Modern, Aydos Country, Queen Central Park ve EgeVadisi gibi çok sayıda yenilikçi markalı projeyi sektöre sundu.

• Sektördeki. 35. yılı dolayısıyla 2009 senesinde, dünya liderleri ile birlikte, “Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik” temalı bir konferans düzenledi.Konferansa dünya liderleri ABD 42. Başkanı ve William J.Clinton Derneği Kurucusu Bill Clinton ile Almanya 7. Başbakanı Şansölye Gerhard Schröder konuşmacı olarak katıldı.

• 2012 yılında gerçekleşen ikinci konferansa, bu kez ‘’Dünyanın en iyi teknik direktörü’’ ödülünün sahibi, o dönemde Real Madrid Spor Kulübü Teknik Direktörü olarak görev yapan Jose Mourinho konuşmacı olarak katılarak liderlik sırlarını paylaştı.

• Julio Iglesias, Gloria Estephan, Michael Bolton gibi isimlerle projelerini lanse ederek sektörde iletişimde ünlü kullanımında rol model oldu.

• Sinpaş GYO’nun Lagün projesi, 2010 yılında FirestonePondGard™ Biyolojik Gölet Yarışması’nda biyolojik göletlerinin tasarımı ve uygulamasıyla birinci olarak, “Dünyanın En İyisi” ödülüne layık görüldü.

• Türkiye’nin ilk temalı konut projesi olarak inşa edilen Bosphorus City, gayrimenkul sektöründe yepyeni bir kulvar açarak başka pek çok firmanın projeleriyle bu alana girmesini sağladı. Sinpaş GYO’nun Bosphorus City projesi 2011 yılında, European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) “En İyi Mimari” ve “En İyi Pazarlama Yönetimi” olmak üzere iki dalda birincilikle ödüllendirildi. 2013 yılında dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin taçlandırıldığı MIPIM Ödülleri’nde, “En iyi Türk projesi” seçildi.

• 2011 yılında Sinpaş iştiraklerinden biri olan Ottoman Gayrimenkul’ün hayata geçirdiği OttomareSuites projesi, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Çoklu Residence” kategorisinde ödüle layık görüldü.

• 2014 yılında Sinpaş GYO Bursa Modern projesi, European Property Awards’da “Avrupa`nın En Çok Tavsiye Edilen Konut Projesi” ödülünü kazandı.

• Sinpaş GYO bugün İstanbul, Ankara ve Bursa’da geliştirmeye devam ettiği temalı konut projeleriyle yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam etmektedir. İstanbul, Ankara, Bursa ve Marmaris’de ise proje geliştirme süreçleri devam eden arsa ve arazileri bulunmaktadır.

• Dünya’da 88 ülkede ve Türkiye’de de iki yılda bir düzenlenen “Superbrands Türkiye” 2014 yılının yeni süper markaları’nı açıkladı. Gayrimenkul sektöründe Sinpaş GYO, “Superbrands” seçildi.

İstenen bilgiler şu şekildedir.

İNSAN KAYNAKLARI
Kişisel Bilgileri
Ad – Soyad
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
Uyruğu
Medeni Hali

İletişim Bilgileri
Ev Adresi Tel (Cep)
Tel (Ev) E-Posta

Eğitim Bilgileri
Lise
Okul Adı Bölümü
Mezuniyet Tarihi

Ön Lisans
Okul Adı Bölümü
Mezuniyet Tarihi

Lisans
Okul Adı Bölümü
Mezuniyet Tarihi

Yüksek Lisans
Okul Adı Bölümü
Mezuniyet Tarihi

Yabancı Dil
1. Yabancı Dil
Dil Derecesi
Öğrendiği Yer
Ekle

Bilgisayar Bilgisi
MS Office / İşletim Sistemleri / Çizim Programları
Bilginizi Açıklayınız Derecesi
Öğrendiği Yer

Diğer
Bilginizi Açıklayınız Derecesi
Öğrendiği Yer

Mesleki Eğitim / Seminerler
1. Eğitim / Seminer
Kurs / Seminer Adı Alınan Kurum
Süresi Bitiş Tarihi
Ekle

Staj / İş Tecrübeleri
Lütfen son işyerinizden başlayarak yazınız.
1. İş Yeri
Çalıştığı İşyeri Görevi
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Ayrılma Nedeni
Ekle

Sağlık Bilgileri
Herhangibir Sağlık Probleminiz Var mı?
Lütfen Açıklayınız
Sürücü Belgesi
Sınıfı
Askerlik Durumu
Tecil Tarihi

Sosyal Hayat
Hobileriniz Üye Olduğunuz Topluluklar
Takip Ettiğiniz Yayınlar

Referanslar
Daha önce çalışmış olduğunuz işyerlerindeki yöneticileriniz arasından en az 2 referans vermenizi rica ederiz.
1. Referans
Adı Soyadı Çalıştığı İşyeri
Görevi Telefon
Ekle

İstihdam ve Gelir
Başvurduğunuz Pozisyon İşe Başlayabileceğiniz En Yakın Tarih
En Son İşyerinizden Aldığınız Ücret Talep Ettiğiniz Aylık Net Ücret

Gerekli tüm detayları sizler için yukarıda ki yazımız da paylaştık ilgili bilgileri girerek başrunuzu yapabilirsiniz teşekkür ederiz.

Başvurunuzu yapabilmek için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Sinpaş GYO İş Başvuru Formu İşçi Alımı"

  1. Miraç demişki

    Slm ben su tesisat ustası kendim ankara incek sipaşta teknik eleman olarak gürev aldım ve tekrar gürev almak istiyorum eyer mümkünse su tesisatı iyi anlarım.adım miraç baran tel 05434804075 ve her türlü su tesisat ozmanıyımYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.