TIKLA BAŞVUR Tekfen İnşaat İş Başvurusu Başvuru Formu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Tekfen İnşaat İş Başvurusu Başvuru Formu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Tekfen İnşaat İş Başvurusu Başvuru Formu

Tekfen inşaat uzun yıllardır süregelen bir hizmet anlayışı ile sürekli iş potansiyeli yaratan köklü bir firmadır siz de Tekfen İnşaat işçi alımı iş bavurusu başvuru formu doldur mak istiyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da Tekfen İnşaat başvuru adresi ve bilgileri yer almaktadır gerekli bilgileri girdikten sonra iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tekfen inşaat

Tekfenli olmak, insana, insanın başarabileceklerinin sınırsızlığına inanmaktır. Aydınlık bir geleceğe teknoloji ve bilimin ışığında ulaşılabileceğinin ve bunun için de öncelikle insan zekasına ve becerisine yatırım yapma gerekliliğinin bilincinde olmak…

Çalışanlarımız en değerli kaynağımız, onların kalitesi ürün ve hizmet kalitemizin en büyük güvencesi. Onları seçerken gösterdiğimiz özeni gelişim programlarında da sürdürürüz. Bu programlar çalışanlarımızın takım anlayışı içinde eşgüdümlü hareket edebilme, öneriler geliştirme ve gerçekçi karar verebilme becerilerini geliştirir. Yaratıcılıklarını harekete geçirir, memnuniyetlerini ve verimliliklerini yükseltir.

İnsan kaynakları politikamız yalnız Tekfen’in değil, Türkiye’nin geleceğini de güvenceye almaya yöneliktir. Tekfen Vakfı aracılığıyla eğitime muhtaç, başarılı öğrencilere verdiğimiz burslar, kuruluşumuzdan bu yana sürdürdüğümüz sosyal, kültürel ve çevre koruma faaliyetlerimiz, insana yaptığımız yatırımın bir diğer yüzünü oluşturur.

Kısacası Tekfenli olmak, dayanışma ve işbirliğinin hakim olduğu bir çalışma ortamında, 15.000’i aşkın çalışandan oluşan büyük bir aile olmaktır. Gurur duyuyoruz.

Seçme yerleştirme

“Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda çalıştığı bir şirket” felsefesi ile grubumuzun ihtiyaçlarına en uygun adayların belirlenmesi için titizlikle çalışılmaktadır.

Yurt dışı projeleri ile her gün büyümeğe devam eden Tekfen İnşaat işe alım sürecinde, kendi mavi ve beyaz yaka veri tabanına öncelik verip, belirlenen uygun nitelikli adayları ihtiyaçlara göre ilgili bölümlere iletilmektedir. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulmaktadır.
Ücret politikası ve sosyal haklar

Ücret artışları, Ocak ayında olmak üzere yılda bir defa yapılmaktadır. Yapılan artış oranlarında enflasyon ve kıyaslama verileri dikkate alınmakta; özellikle pozisyonlara göre oluşturulan skalalarda ücret ayarlamaları gerçekleştirilmektedir.

Tekfen İnşaat merkez çalışanlarımızın tamamına bireysel özel sağlık sigortası imkânı sağlanmaktadır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında, çalışanlarımızın ulaşımı servisler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

6 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Tekfen İnşaat İş Başvurusu Başvuru Formu"

« Geri12İleri »
  1. ibrahim Okut demişki

    Merhaba 16 yılık hazır beton pompa operetoruyum yurtdışında sizinle çalışmak istiyorum 0536 691 34 67 saygılar

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.