TIKLA BAŞVUR Vatan Bilgisayar Computer İş Başvuru Formu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Vatan Bilgisayar Computer İş Başvuru Formu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Vatan Bilgisayar Computer İş Başvuru Formu

Vatan bilgisayar Türkiye’de bir çok mağazası bulunan teknoloji üzerine kurulu bir firmadır siz de Vatan Computer de işe girmek istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda ki yazımız da tüm detayları ile paylaştık.

Vatan bilgisayar iş başvuru formunu yazımızın en altında bulabilirsiniz.

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sistemimizin temel amacı; kurumumuza ve teknoloji perakende sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak, şirket değerlerimizi ve kurum kültürümüzü benimseyip sahip çıkacak doğru adayları doğru işe adil bir değerlendirme sistemiyle yerleştirerek mutlu çalışanlar oluşturmaktır.

İş Başvuru Süreci

Kariyer.net ve Yenibiris.com portallarında yayınlanan ilanlarımıza kullanıcı adı ve şifrelerinizle giriş yaparak, başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda güncel ilanlarımız bulunmaktadır. İlanlarımıza lütfen sadece bir portal üzerinden başvuruda bulununuz.

Hazırladığınız özgeçmişleri; isealim@vatanbilgisayar.com mail adresinden işe alım ekibine iletebilir veya mağazalarımıza gelip form doldurabilirsiniz.

Başvuru yapmak için
Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.