TIKLA MESAJ GÖNDER Berat Albayrak Enerji Bakanı İletişim : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ GÖNDER Berat Albayrak Enerji Bakanı İletişim

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ GÖNDER Berat Albayrak Enerji Bakanı İletişim

Berat Albayrak herkesin bildigi üzere Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olarak hayatımıza girdi peki Berat Albayrak kimdir yaşı kaçtır kiminle evli telefon numarası facebook twitter mail adresi nedir biliyormusunuz tüm bunları sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık Berat Albayrak’a mesaj göndermek için yapmanız gerekenler tüm ayrıntılarıyla sizlerle.

Berat Albayrak, Doğum tarihi 21 Şubat 1978, İstanbul, Türk iş adamı, siyasetçi ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri’nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) milletvekili olarak meclise giren Albayrak, 24 Kasım 2015 tarihinden beri Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı görevini sürdürmektedir. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadıdır.

Twitter adresi:twitter.com/beratalbayrak

Facebook:facebook.com/TCEnerji

Twitter:twitter.com/TCEnerji

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Adres: Türk Ocağı Caddesi No:2 06100 Çankaya/ANKARA/TÜRKİYE

Tel: +90 312 212 64 20

Faks: +90 312 222 57 60

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

71 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ GÖNDER Berat Albayrak Enerji Bakanı İletişim"

« Geri12...1112131415İleri »
  1. Elif demişki

    @BeratAlbayrak bizi geri çevirme zsiniz diye umuyorum berat bey okulumuz Terme NAZMİYE ÜNAL SOĞANCI ORTA OKULU DUR öğrencimiz robotik kodlama da kullanmış sekizinci sınıf öğrencisi dir panik atak hastası dır lütfen burdan ulaşın saygılar

« Geri12...1112131415İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.