TIKLA MESAJ GÖNDER Ekonomi Bakanı Bakanlığı İletişim Mail Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ GÖNDER Ekonomi Bakanı Bakanlığı İletişim Mail Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ GÖNDER Ekonomi Bakanı Bakanlığı İletişim Mail Adresi

Türkiye’de ekonomi bakanlığı görevi ve ekonomi bakanı iletişim bilgilerinin yer aldığı yazımız aşağıdadır.

Ekonomi Bakanlığının kurulması; 6/4/2011 tarihli ve 6223 sayılı Kanunun verdiği yetkiye dayanılarak, Bakanlar Kurulunca 3/6/2011 tarihinde kararlaştırılmıştır. Ekonomi Bakanlığının görevleri; Dış ticaret hizmetlerine ilişkin ana hedef ve politikaların belirlenmesine yardımcı olmak ve belirlenen dış ticaret politikasını geliştirmek ve yürütmek; Ekonomik faaliyetlerin dış ticarete dönük yapılandırılması için gerekli tedbirleri almak, uygulamak ve bu tedbirlerin ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşlarca uygulanmasının ve koordinasyonunun sağlanması konusunda çalışmalar yürütmek; Dış ticaretin ülke ekonomisi yararına yapılması amacıyla ürün ve yurtdışı müteahhitlik dâhil uluslararası hizmet ticaretine ilişkin gerekli her türlü tedbiri almak; 8 Haziran 2011 Tarih ve 27958 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan KHK/637 nolu Ekonomi Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede belirtilen diğer görevleri yerine getirmektir.

E3konomi Bakanlığında Ekonomi Bakanı Olarak NİHAT ZEYBEKÇİ Yer Almaktadır.

İletişim bilgileri şu şekildedir

Adres
T.C Ekonomi Bakanlığı
Söğütözü Mah. 2180 Cad.
No:63 06530 Çankaya/Ankara
Tel : 0 (312) 204 75 00

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ GÖNDER Ekonomi Bakanı Bakanlığı İletişim Mail Adresi"

  1. Fevzi kırgın demişki

    Sayın bakanımben bir yıldır işsizim sizden bir ricam var bana göre bir iş istiyorum her yere başvurdum ama bir sonuç çıkmadı üçtane kızım var onları içinde çalışmam lazım ben Şanlıurfa da hikamet ediyorum ne iş olursa yaparım allah sizi başımızdan eksik etmesin
    05385219933Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.