TIKLA MESAJ GÖNDER Mehmet Müezzinoğlu Çalışma ve Sosyal Güvenlik : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ GÖNDER Mehmet Müezzinoğlu Çalışma ve Sosyal Güvenlik

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ GÖNDER Mehmet Müezzinoğlu Çalışma ve Sosyal Güvenlik

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tüm çalışanlara yardımcı olmak yasal prosedürleri icra etmek için kurulmuş bir bakanlıktır siz de Mehmet Müezzinoglu na mesaj göndermek istiyorum kendisine ulaşmam lazım diyorsanız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iletişim numarası ve bu bakanlık ile nasıl irtibat kuracagınızı içeren yazımız aşağıdadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Adres: Emek Mahallesi, 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Çankaya / ANKARA
Telefon: +90 (312) 296 60 00

ALO 170
Soru, Öneri, Eleştiri, İhbar, Şikâyet, Başvuru ve taleplerinizi
Etkin ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Çalışma hayatını düzenlemek, çalışma barışını sağlamak, iş sağlığı ve güvenliğini geliştiren tedbirler almak, toplumun tüm kesimlerinin sosyal güvenliğini sağlayacak ve istihdamı artıracak şartları geliştirmek, yurt dışında çalışan Türk işçilerinin çalışma hayatı ve sosyal güvenlikle ilgili hak ve menfaatlerini korumak ve bunları sürekli kılmaktır.

Vizyonumuz

Çalışabilecek tüm insanların kurallara uygun ve barış içinde çalışabildiği, çalışma yaşamı dışındakilerin istihdama hazırlandığı ve sosyal güvencelerinin sağlandığı bir Türkiye oluşturmaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.