TIKLA MESAJ YAZ Devlet Bahçeli Mesaj Gönder İletişim Numarası Mail : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ YAZ Devlet Bahçeli Mesaj Gönder İletişim Numarası Mail

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ YAZ Devlet Bahçeli Mesaj Gönder İletişim Numarası Mail

Milliyetçi Hareket Partisi başkanı sayın Devlet Bahçeli beye mesaj göndermek mi istiyorsunuz Devlet Bahçeli telefon numarası nedir bilmiyormusunuz Devlet Bahçeliye mail göndermek için yapmanız gerekenler nelerdir merak mı ediyorsunuz o halde sizler için aşagıda ki yazımız da Devlet Bahçeli ye mesaj göndermek ile ilgili bilgileri paylaştık ilgili yazımızı okuyarak Devlet Bahçeli ye mesajınızı gönderebilirsiniz.

1948 yılında Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde doğdu. Fettahoğulları olarak bilinen geniş ve köklü bir aileye üye olan Bahçeli, ailenin 4 çocuğundan biriydi. Babasının ilk evliliğinden olan 2 kardeşi vardır

Adres Genel Merkez: Balgat, Ceyhan Atıf Kansu Cad. No:128, Çankaya/Ankara (0312) 472 5555
Telefon : +90 (312) 420 52 35 +90 (312) 420 52 36
Faks : +90 (312) 420 52 48
E-Posta :devlet.bahceli@tbmm.gov.tr

Devlet Bahçeli bey’e ulaşmak için zleyeceginiz yollar yukarıda ki yazımız da detayları ile aktarılmıştır sizin de Devlet Bahçeli ye mesajınız var ise yorum bölümünden yazabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

99 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ YAZ Devlet Bahçeli Mesaj Gönder İletişim Numarası Mail"

« Geri12...1617181920İleri »
 1. SONAY demişki

  Ben lise mezunu işsiz bir bayanım iki çoçuk annesi eşim yok yardım istedim Suriyeli deyilsin dediler iş istedim işçibulma kurumu olmadıkların piskiloğdan yardım almamı söylediler ben cok bunaldım hizmetçilikle çoçuklarına iyi yaşantı veremiyorum kimin kapısına vardıysam boşdöndüm artık sesimi duyun

 2. Anonim demişki

  sayın liderim ben Gaziantepli bir şehit kardeşiyim. Bir kızım var Sağlık meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu lütfen devlet hastanelerine atanması için kızıma yardımcı olur musunuz.

 3. Baran Kurt demişki

  Sayın Devlet Bahçeli ben 12 yaşında bir çocuğum.Babam cezaevinde,lütfen af çıkması için uğraşmaya devam edin.Beni babama kavuşturun.O yanımda olmadan bir çocuk gibi eğlenemiyorum ve mutlu olamıyorum.Lütfen benim gibi babası cezaevinde olan çocuklar için af çıkartın ve bizde babalarımıza kavuşabilelim.Size minnettar olurum.

 4. ebru top demişki

  sayın lıderım bu aralar af var dıyorlar bu dogrumudur acaba bunu ogrenmek ıstıyoruz

« Geri12...1617181920İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.