TIKLA TAKİP ET Aras Kargo Takip Gönderi Takibi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA TAKİP ET Aras Kargo Takip Gönderi Takibi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA TAKİP ET Aras Kargo Takip Gönderi Takibi

Aras Kargo ile gönderi yaptınız ya da bir gönderi bekliyorsunuz gönderinizin durumu hakkında bilgi almak istiyorsunuz peki Aras Kargo takibi nasıl biliyormusunuz bilmiyorsanız sizler için Aras Kargo Takibi nasıl yapılır açıklayalım.

VİZYON, MİSYON VE YÖNETİM POLİTİKASI

VİZYONUMUZ

Mutluluğa adanmış gücümüz ve hizmetlerimizle fark yaratarak, sektörde ilk tercih edilen marka olmak

MİSYONUMUZ

Teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz, yenilikçi iş modelleriyle tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir fayda sağlamak

ARAS HAKKINDA

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama, eriştiği dağıtım ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak 1989’da faaliyete geçen Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur.

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 13 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 825 şube, 3320 araçlık filosu ve 12 bin kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşudur. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1.500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 1600’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

GÖNDERİ TAKİP Lütfen kargo takip numaranızı giriniz.
ÜCRET HESAPLA Lütfen gönderi bilgilerini giriniz.
Yurtiçi Yurtdışı
SMS GÖNDERİCİYE ADRESTEN ALIM
SEVK SMS TAŞIMA GÜVENCESİ
EVRENSEL POSTA HİZMETİ SMS ALICIYA
ARAS RANDEVULU TELEFON İHBARI
ADRESE TESLİM HAMMALİYE

Kargo Takibi Yapmak İçin

Tıkla Aras Kargo Takip

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.