Tüm Ayrıntılar 2015 E-Okul Ne Zaman Kapanacak Burada : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Ayrıntılar 2015 E-Okul Ne Zaman Kapanacak Burada

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Ayrıntılar 2015 E-Okul Ne Zaman Kapanacak Burada

Bu konumuz da E-Okul Ne Zaman Kapanacak hakkında bilgiler bulunmaktadır siz de E-Okul Ne Zaman Kapanacak ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız E-Okul Ne Zaman Kapanacak adlı içerigimiz de E-Okul Ne Zaman Kapanacak içerikleri bulunmaktadır sizinde E-Okul Ne Zaman Kapanacak içerigi hakkında yorumlarınız varsa E-Okul Ne Zaman Kapanacak adlı bu konumuza aşagıdan yorum yapabilirsiniz.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ne zaman kapanacak.

Bugünlerde öğrencilerden e-okul ile ilgili sorular geliyor. E-okul ne zaman kapanacak diye soruyorlar. Bu merakın sebebi ise, takdir teşekkür hesaplama yaptıktan sonra küçük puan farkıyla takdir ya da teşekkür belgesi kaçıranlar öğretmenlerden not ricasında bulunacak olmalarından kaynaklanıyor. Öğretmenler için e okul yönetici girişi kapandığında haliyle öğretmenler de notlar üzerinde değişiklik yapamazlar. Peki e okul ne zaman kapanır ?

Sevgili öğrenciler, aslında e okulun kapanması için belirli bir tarih yoktur. Okul idarecileri genelde öğretmenlerden karnelerin dağıtılacağı günden 1 hafta kadar önce e-okul ile ilgili bütün not giriş işlemlerini bitirmesini ister. Amaç ise, e okul üzerinde son hafta içerisinde meydana gelebilecek yoğunluk sebebiyle işlemlerin aksamasının önüne geçmektir. Bunun haricinde e-okulun kapanması gibi bir durum yoktur. Okul müdürleri izin verdiği sürece öğretmenler isterlerse karne günü dahi notları değiştirip, karneleri bilgisayardan öyle çıkartabilirler.

Öte yandan e-okul öğrenciler için de kapanmaz. Ancak öğrenciler e-okul veli bilgilendirme sistemine özellikle karne haftasında girmekte zorluk çekerler. Giremeyen öğrenciler de e-okulun kapandığını sanır. Oysaki e-okul kapanmaz; herkes yoğun bir şekilde e-okula girmeye çalıştığından sistem yoğunluğu artmakta ve sizler de e-okula girmekte zorluk çekiyorsunuz. Bu açıdan bakıldığında özellikle öğrenciler 23 Ocak 2015 Cuma gününe kadar da e-okula girebilirler.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "Tüm Ayrıntılar 2015 E-Okul Ne Zaman Kapanacak Burada"

  1. Furkan demişki

    e okulda son hafta devamsızlıklar girilmiyorr ? ama ondan sonraki hafta girerlermi ? lütfn

  2. ilknur demişki

    e-okul tam olarak ne zaman kapanacak lütfen çok önemli

  3. Selocan demişki

    BilmiyorummmYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.