Tüm Bilgiler İstifa Eden Uzman Çavuş Ne Yapmalı İzleyecegi Yol Nedir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Bilgiler İstifa Eden Uzman Çavuş Ne Yapmalı İzleyecegi Yol Nedir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Bilgiler İstifa Eden Uzman Çavuş Ne Yapmalı İzleyecegi Yol Nedir

 

Merhaba degerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere İstifa Eden Uzman Çavuş hangi yolu izlemeli İstifa Eden Uzman Çavuş ne yapmalı İstifa Eden Uzman Çavuş ileride ne yapar İstifa Eden Uzman Çavuşların izleyecegi yol hakkında bilgiler verelim dedik siz de İstifa Eden Uzman Çavuşlar hangi yolu izlemeli İstifa Eden Uzman Çavuş istifa ettikten sonra ne iş yapar İstifa Eden Uzman Çavuş memur olabilir mi gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız sizlere aşagıda ayrıntılarıyla anlattık.

Bilindiği Üzere Türk Silahlı Kuvvetlerinde 2 yıl görev yapıp kendi isteği ile özellikle belirtiyorum kendi isteği ile istifa eden “Uzman Çavuş” lar  Memurluğa Geçişi Kurumlara Açıktan Atama Yolu ile atanabiliyor.

Uzman Çavuşların diğer kamu kurum ve Kuruluşlarına Atanmaları’na ilişkin tebliğ şu şekildedir: “Uzman erbaşların, 657 sayılı kanunun 97. nci maddesinde belirtilen sürelere tabi olmaksızın yürürlükteki Başbakanlık genelgeleri çerçevesinde açıktan atama izni alınması suretiyle aynı kanunun 92. maddesine göre koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile kurumların görevde yükselme yönetmeliklerinde bu düzeyde belirledikleri diğer kadrolara atanmaları hizmet ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kamu kurum ve kuruluşlarının takdirinde bulunmaktadır.”

Öncelikle Neden bıraktığınız konusunda sorgulamıyorum, kimseninde sorgulamaya hakkı yok. Sorgulayan Kişilerede en mantıklı cevap mülakatlara vs. gittiğinizde sorabilirler bana sordular çünkü, Ailevi nedenlerden dolayı ayrıldım cevabını verin, Kesinlikle Türk Silahlı Kuvvetlerini Kötülemeyin, Uzman Çavuşların Özlük Haklarınıda Biliyoruz…

Sözleşmenizin Bitimine 1 yıl var ve ailenizle eşinizle konuştunuz ayrılma kararı aldınız, Alacağınız Tazminatı aşağı yukarı hesaplayarak ona göre bir plan yapmalısınız ve asgari ücrette olsa sözleşmenizin bitiş tarihine bir iş ayarlayın kesinlikle bunu önemseyin.

Öncelikle Resim Çekilerek Güzel bir Saç Sakal traşı olduktan sonra Temiz Güzel görünümlü Takım Elbisenizi giyin en az 10 tane çıkartın çoğaltabilirsiniz sonra CV’nizde Resim kesinlikle olacak neden mi olacak bir belediyeye Uzman Çavuşların Açıktan Atama Alım başvuruları binlerce bu bin kişinin 900’ü Resimsiz başvuru yaptığını düşünün direk elendiler neden alacağı mülakata çağıracağı personeli yüzünü temizliğini şeklini görüyorlar kaldı 100 kişi Gölbaşı Belediyesine Başvurcaksınız siz Boluda oturuyosunuz, CV’nize ve Dilekçe adresinize Muhakkak Gölbaşı Belediyesi sınırlarında bi adres yazın internetten bakın bi yerden bulun bi adres pekte önemi yok ama Gölbaşı sınırlarındaki adres çok önemli Gidip Çankayada Ankarada Çankayadan bi adres vermeyin Birebir şahidim başka ilçeden olduğu için alınmayan kişilere. Geriye Kaldı 30 kişi 100 kişiden Mülakatta kendinizi ispatlayacak püf noktaları söylüyorum şimdi.

Resim ve Adres olayını anladık 30 kişi mülakata çağırıldı, adresi yanlış verdiniz evet sizi mülakata posta yoluyla çağırmazlar, Cep Telefonunuzdan ararlar, 2 adet telefon verebilirseniz daha iyi olur. Ayrıca İkametgah fln istemezler.

Mülakata Çağrıldınız Siz Adanadasınız  Ankaraya yarın gelebilirmisiniz dediklerinde hayır vs. kesinlikle demeyin.

Mülakata Giderken Damat nasılsa sizde öyle olun ve Belediye hakkında oturun sınav çalışır gibi başkan başkan yardımcısı belediyenin kuruluşu vs. tarihi herşeyini öğrenin. Sakin Olun elinizden geldiği kadar Erkenden uyuyun ve Kahvaltınızı herşeyinizi en iyi şekilde yapın. Mülakatta Kendi Memleketinizi söyleyin ama o belediye sınırları içerisinde oturduğunuzu söyleyin. Kendinizi Tanıtmanızı isteyecek normal bi şekilde nerde doğduğunuzu neler hedeflediğinizi söyleyin onlar size soruları yönelttikçe siz rahatlayacaksanız sakın duruşunuzu bozmayın…

Bu söylediklerim Zabıta Memuru içindir arkadaşlar ve Yaş sınırı 30’dur 30’un üstündeyse Sivil Memurluğa geçebilirsiniz bunun için işte torpil denen o illet gerekiyor. Çünkü Belediyeler Ağırlıklı olarak Zabıta Memuru alımı yapıyor. 30 Yaşının üstündeyseniz bir kere daha düşünün derim.. ve en büyük tavsiyemdir. Mülakata çağrıldığınızı kimseyle paylaşmayın ketüm olun sen arkadaşına o arkadaşına bu büyür gider kendi kısmetinizden olmayın..

alıntı:3n1k.com
       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.