Tüylenme İçin Kesin Yöntem Tüylenmeye Karşı Kür Uygulaması : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüylenme İçin Kesin Yöntem Tüylenmeye Karşı Kür Uygulaması

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüylenme İçin Kesin Yöntem Tüylenmeye Karşı Kür Uygulaması

Tüylenme hemen hemen her bayanın karşılaştıgı bir durumdur tüylenme olmaması için yapmanız gerekenler aşagıda anlatışmıştır siz de aşagıda ki yazımızı okuyarak tüylenme için yapılması gerekenleri ögrenebilirsiniz sizler için yazımız da tüylenme için dogal yöntemi anlattık bunun için yapmanız gerekenler tek tek yazılmıştır.

Kadınlarda tüylenmeye karşı ve östrojen hormonu yükseltilmesi için:
Bir ay boyunca öğlen ve akşam öğünlerinden on dakika önce bir tatlı kaşığı (4-5 gram) taze nane tüketilir ve şikâyetin seyrine göre dönem dönem uygulanır.

Dikkat:
Meme CA (meme kanseri) hastasıysanız ve hekiminiz östrojen hormonunu baskılayıcı ilaç vermişse, nane tüketiminden kesin uzak durunuz. Pataloji, biyopsi amaçlı alınan parça üzerinde hormon reseptörü (östrojen ve / veya progesteron) tespit etmişse, nane tüketiminden uzak durmak gerekir. Çünkü nane tüketimi östrojen hormonu artışını doğrudan tetiklemektedir.

Eğer ani kan şekeri düşüklüğü yaşıyorsanız veya hipoglisemi hastasıysanız, nane tüketimine karşı ölçülü olmanız gerekir. Çünkü nanenin içeriğinde bulunan diosmin etkin maddesi, kan şekerini düşürür. Diyabet hastalarının taze nane tüketmelerinde faydalar vardır.

HBV (hepatit-B) ve HCV’ye (hepatit-C) bağlı olarak veya herhangi bir nedenle interferon (IFN) tedavisi alanların kuru veya taze nane tüketiminden uzak durmaları gerekir. Büyük oranda interferonun etkisini azaltabilmektedir. Nane, interferon-antagonistidir.

Romatoid artirit (RA) hastalarının taze nane tüketmesinde büyük faydalar vardır.

Östrojen hormonu ve nane
Nane, östrojen hormon seviyesi düşük olan kadınların imdadına yetişir. Östrojen hormon seviyesini yükseltmek gerekiyorsa taze nane bu anlamda bulunmaz bir nimettir. Menopoz döneminde östrojen hormon seviyesi düşüklüğüne bağlı olarak kadınların vazgeçmemesi gereken bir bitkidir nane.

Bir aylık uygulama çok etkili
Nane kadınlardaki tüylenmeye karşı çözümdür diyebilirim. Tüylenmenin sebebini hekiminizle mutlaka konuşunuz. Östrojen hormonu seviyesi düşüklüğüne veya testosteron seviyesi yüksekliğine bağlıysa, taze nane mükemmel bir yardımcıdır. Yaklaşık bir aylık uygulama sonunda yaptıracağınız tahlilde, östrojen hormon seviyenizin yükselmeye başladığını hayretle görebilirsiniz. Tüylerin giderek inceldiğini ve azaldığını da gözlemleyebilirsiniz.

Prof.Dr. İbrahim A.SARAÇOĞLU

Gördügünüz üzere tüylenme karşıtı kür yukartıda ki yazımız da detaylıca anlatılmıştır siz de artık tüylenme için yapmanız gerekenleri ögrendiginizi umuyorum saglıklı günler dilerim.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.