Ütopya Nerede Çekiliyor Ütopya Nerede Çekilecek Çekildi Tüm Ayrıntılar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Ütopya Nerede Çekiliyor Ütopya Nerede Çekilecek Çekildi Tüm Ayrıntılar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ütopya Nerede Çekiliyor Ütopya Nerede Çekilecek Çekildi Tüm Ayrıntılar

Acun yine bombayı patlattı süper bir yarışma ile ekranlara tekrar merhaba diyor yarışmanın adı Ütopya peki Ütopya nerede çekilecek Ütopya nerede çekiliyor Ütopya nerede çekildi Ütopya çekim yeri Ütopya yarışması çekim bölgesi Ütopya hangi adada Ütopya hangi ülkede.

Dünyanın konuştuğu yarışma formatı Ütopya Türkiye’de başladı. Peki Ütopya nerede çekiliyor? İşte Ütopya’nın çekildiği yer

TV8 Ütopya yarışması çekim bölgesi Ütopyanın çekildigi yer Ütopya yarışmacıları.

Ütopya nerede çekilecek?

Yarışmacıların dışarıyla bağlantısının olmayacağı ıssız bir arazide çekilecek olan Ütopya, 15 yarışmacı ıssız bir arazi ve bir ahırda yaşamlarını sürdürecek. Ütopya’nın henüz çekimlerin yapıldığı yer açıklanmadı. Marmara taraflarında olduğu tahmin ediliyor.

Ütopya’nın çekim alanı için yapılan hazırlıkları anlatan Acun Ilıcalı, “Yaklaşık dört aydır bu program için hazırlanıyoruz. Polonezköy’de büyük bir alanı adeta yeniden inşa ettik ve 15 yarışmacının yeni hayatlar kurmaları için uygun hale getirdik. Bundan sonrası tamamen yarışmacılara kalmış” diyerek ön hazırlıkları anlattı.

Ütopya’da eleme nasıl olacak?

Ütopya yarışmasında her ay 3 eleme heyecanı yaşanacak. 15 yarışmacıyla başlayacak olan Ütopya’da sosyal medya üzerinden yorum yapanlar arasından yapılacak sıralamaya göre ilk bin kişi arasından 3 kişi yarışmaya dahil olma şansını yakalayacak böylece Ütopya’daki nüfus 18’e yükselecek. 3 yarışmacının Ütopya’ya geldikleri hafta bu 3 kişiden biri yapılacak oylamada elenecek ve 17 kişi 1 haftayı birlikte geçirecek. yine yeni gelenler arasından yapılacak elemenin ardından 16 kişi kalan yarışmacılar bir hafta daha geçirecekler.

1 aylık sürenin ardından genel oylama yapılacak ve bu kez Ütopya’daki herkes arasında yapılan oylamayla 1 kişi daha yarışmaya veda edecek. Her ay 18 olan nüfus ay sonunda yine 15’e düşecek. Bu şekilde 10 aylık süre geçecek ve son ay 15 kişi içinden kazanan yarışmacı belirlenecek.

Ütopya’da kural yok!

Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya’da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar.

Ütopya rekorla başladı

Türkiye televiyonlarında büyük ses getiren Biri Bizi Gözetliyor, O Ses gibi yarışma formatlarının da geliştiricisi olan John de Mol tarafından geliştirilen Ütopya, yayınlandığı ilk gece Hollanda’da büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon seyirci sayısına ulaştı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

28 Yorum yapılmış "Ütopya Nerede Çekiliyor Ütopya Nerede Çekilecek Çekildi Tüm Ayrıntılar"

« Geri123456İleri »
  1. Aybuke demişki

    Semıh favorim demet akalının gonderdıgı nota cok kızdım kurre ıle harıkalarr cok sevym onu ve grubunu=))))

  2. Memoli demişki

    Utopyanin manasini bilmiyen herkes yorum yazmis yala

  3. aleyna demişki

    Tuncay serkan noyqn bahadırin hayraniyimaptal semih dokunulmazlk sayesinde ütopyada kaliyorrrr

« Geri123456İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.