09 01 2015 TEOG Sonuçları MEB Tarafından Sonucu Açıklandı mı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

09 01 2015 TEOG Sonuçları MEB Tarafından Sonucu Açıklandı mı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

09 01 2015 TEOG Sonuçları MEB Tarafından Sonucu Açıklandı mı

Binlerce ögrenci 2015 TEOG sonuçları açıklanmasını bekliyor biz de sizler için 2014 2015 TEOG MEB sonuçları nın açıklanması hakkında bilgi edinmeniz için paylaşımda bulunmak istedik haberimizin detayları aşagıda yer almaktadır.

EOG sonuçları E okul ve meb.gov.tr adresi üzerinden MEB tarafından açıklanıyor. Binlerce öğrencinin merakla beklediği sonuçlar sonunda açıklanıyor.
Herkes TEOG sonuçlarını merakla beklerken TEOG 2015 sonuçlarının açıklandığı haberleride gelmeye başladı. MEB TEOG sonuçları ve bilgileri için detaylara ulaşabilirsiniz.

MEB son dakika TEOG sonuçları açıklaması geldi. TEOG sonuçları bu akşam saat 21.00’da meb.gov.tr ve e-okul.gov.tr’den açıklanacak. TEOG sonuçları bugün saat 21.00’da MEB’in internet sitesi e-okul.gov.tr’den açıklanacak. TEOG sonuçları e-okul’dan açıklanır açıklanmaz www.e-blog.org ‘da olacak. “TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?” veya “TEOG sonuçları açıklandı mı?” soruların yanıtı MEB’ten geldi. TEOG sonuçları bu akşam saat 21.00’de açıklanacak. Bu yıl 1 milyon 287 bin öğrencinin girdiği Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınav sonuçları bugün belli oluyor. MEB’in internet sayfası www.meb.gov.tr adresinden saat 21.00 civarında açıklanması beklenen puanlar, öğrencilerin TC kimlik numaraları ve doğum tarihleri girilerek öğrenilebilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri tarafından daha önce yapılan açıklamada, sonuçların 2 Ocak Cuma günü ilan edilebileceği duyurulmuştu. Ancak, daha sonra TEOG birinci dönem ortak sınavlarında çıkan iki soruya açılan üç dava nedeniyle bu tarih, mahkeme kararının çıkmasının beklendiği 9 Ocak’a ertelenmişti.

TEOG ile iyi bir liseye girmek için yarışan yaklaşık 1 milyon 287 bin öğrencinin gözü mahkemeden çıkacak karardaydı. MEB yetkililerinden edinilen bilgiye göre sonuçlar bu akşam saat 21.00 civarında açıklanacak. TEOG kapsamında birinci dönem ortak sınavları 26-27 Kasım’da, bu sınavlara giremeyenler için uygulanan mazeret yazılıları ise 13-14 Aralık’ta yapılmıştı.

TEOG Sonuçlarını ögrenmek için

BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.