10 04 2015 Perşembe Süper Loto Sonuçları Nedir Çekildi mi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

10 04 2015 Perşembe Süper Loto Sonuçları Nedir Çekildi mi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

10 04 2015 Perşembe Süper Loto Sonuçları Nedir Çekildi mi

Her hafta perşembe günleri yapılan Süper Loto çekilişi yine bu hafta 10 nisan 2015 perşembe günü tekrar çekilecektir buna göre 10 nisan süper loto sonuçları nasıl olacak süper loto perşembe akşamları saat 21:30 da yapılmaktadır biz de sizlere Süper loto çekilir çekilmez bu sayfadan ilgili çıkan rakamları ve isabet eden ikramiyeyi duyuracagız bizi takip etmeye devam edin.

Süper loto çekilişi nasıl yapılmaktadır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak oynatabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık da bu sayede oynayabilirsiniz.

Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyor iseniz Bir kolonda mevcut olan 1′den 54′e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz işlemi ile toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız geremektedir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Eger 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilirseniz büyük ikramiyeye hak kazanırsınız. Süper loto oyunu bu şekilde oynanır bol şanslar dileriz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.