125 Aradı 125 Numaralı Telefon Kime Nereye Ait Kimin Telefonu Numarası : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

125 Aradı 125 Numaralı Telefon Kime Nereye Ait Kimin Telefonu Numarası

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

125 Aradı 125 Numaralı Telefon Kime Nereye Ait Kimin Telefonu Numarası

125 nolu telefon numarasının nereye ait olduğunu bilmeyenler olduğunu gördük ve sizlere 125 numarası hangi firmaya şirkete kuruluşa ait bunun hakkında bilgilendirme yapmak istedik 125 numaralı telefon hakkında bilmeniz gerekenler aşağıda sizler için açıklanmıştır.

Doğal Afet Sigortaları Kurumu’na (DASK) hızlı ve kolay erişim için ‘Alo DASK 125’ hizmete girdi.

DASK’tan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, 12 Mart tarihi itibariyle hizmete giren “Alo DASK 125 Zorunlu Deprem Sigortası Hattı” sayesinde kuruma erişim daha hızlı ve kolay olacak.

Sigortalılar Alo DASK 125’i arayarak poliçeleriyle ilgili güncel bilgilere ulaşmanın yanı sıra depremlerin ardından hasar ihbarında bulunup hasar tespit çalışmaları ile tazminat ödemeleri hakkında bilgi edinebilecek, hasar dosyalarını takip edebilecek. Henüz poliçesi bulunmayan ev sahipleri ise “Zorunlu Deprem Sigortası Hattı”ndan sigortayla ilgili detaylı bilgi alabilecek.

DASK Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Yazıcı, sigortalılara verdikleri hizmetin kalitesini artırmak amacıyla çağrı merkezi için kısa numara aldıklarını belirterek akılda kalıcı ve üç haneli telefon numarası sayesinde hem sigortalıların hem de henüz sigortalı olmayan ev sahiplerinin sorularının kendilerine hızlı ve kolayca ulaşacağını bildirdi.

Yazıcı, yeni çağrı merkezi numarasıyla ilgili, “Alo DASK 125 Zorunlu Deprem Sigortası Hattı’nın hasar verici depremlerin ardından ihbar yönetiminde etkin rol üstlenmesini sağlayacağız. Amacımız, Çağrı Merkezimiz aracılığıyla yaptığımız bilgilendirme ve deprem sonrası hasar yönetimi faaliyetlerindeki hizmet seviyemizi daha yukarıya taşımak” ifadelerini kullandı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.