20 Ekim 2014 Ankara Elektrik Kesilecek Yerler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

20 Ekim 2014 Ankara Elektrik Kesilecek Yerler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

20 Ekim 2014 Ankara Elektrik Kesilecek Yerler

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ bir bildirim yaparak Ankara nın bazı bölgelerinde planlı elektrik kesintisi olacagını duyurdu Ankarada nerelerde elektrikler kesilecek Ankara elektrik kesintisi Ankara hangi ilçelerde elektrikler kesilecek.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, Ankara’nın Çankaya, Mamak, Altındağ, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, Çubuk, Kazan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Ayaş ve Haymana ilçeleri bazı mahalle ve sokaklara çeşitli saatlerde enerji verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, Ankara’nın Çankaya, Mamak, Altındağ, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, Çubuk, Kazan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Ayaş ve Haymana ilçeleri, Kırıkkale’nin Keskin ve Balışeyh ilçeleri, Zonguldak’ın merkez, Devrek, Çaycuma ve Ereğli ilçeleri, Bartın’ın merkez, Ulus ve Amasra ilçeleri ile Karabük’ün merkez ilçesine bağlı bazı mahalle ve sokaklara çeşitli saatlerde enerji verilemeyecek.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.