2014 2015 Ara Sınav AÖF SINAVI SONUÇLARI : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2014 2015 Ara Sınav AÖF SINAVI SONUÇLARI

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2014 2015 Ara Sınav AÖF SINAVI SONUÇLARI

Bu yazımız da 2014 2015 AÖF ara dönem sınavı sonuçları yer almaktadır siz de AÖF sınav sonucu nu merak ediyorsanız ayrıntılı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) 2014-2015 Güz Dönemi vize sınavları 6-7 ve 14-15 Aralık tarihlerinde

yapıldı. AÖF 2014-2015 Güz Dönemi Ara Sınav Sonuçları açıklandı mı? Sınavların üzerinden 2 hafta geçti. AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek artık çok kolay. Soruları öğrenmek için AÖF Sınav ögrenme adresindeki yönergelerin takip edilmesi ve öğrenci şifreleri ile sisteme giriş yapılması gerekiyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde herhangi bir AÖF lisans programına devam edip sınavlara giren adaylar uzaktan eğitim aldıkları için AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz notlarını görmek istiyor. AÜ bu konuda bir adım attı ve Anadolu Üniversitesi Anadolu Mobil Sistemini devreye soktu. AÖF öğrencileri sınav sonuçları haberini merakla bekliyor. Önümüzdeki hafta açıklanması beklenen AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek için e-blog.org’daki haberleri takip edebilirsiniz

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.