TIKLA SORGULA 2015 2016 31 Aralık Milli Piyango Çekilişi Sıralı Tam Liste : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORGULA 2015 2016 31 Aralık Milli Piyango Çekilişi Sıralı Tam Liste

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tıkla Sorgula 2015 2016 31 Aralık Milli Piyango Çekilişi Sıralı Tam Liste Sorgula

2015 yılını geride bırakırken her yıl olduğu gibi 31 aralık gecesi Milli Piyangonun yılbaşı çekilişi yapılıyor biz de sizler için 2015 31 aralık milli piyango çekilişi sıralı tam liste üzerine paylaşım hazırladık milli piyango çekilişi biter bitmez aşağıda ki yazımız da sıralı tam liste sizlerle olacaktır.

Milli Piyango İdaresinden Duyurulur

İdaremizin 31 Aralık 2015 ( 2016 Yılbaşı) Özel Çekilişi, Ankara Kızılay’da bulunan Genel Müdürlük hizmet binamızın çekiliş salonunda yapılacaktır.

Saat 24.00 itibariyle yapılacak olan 55 Milyon TL tutarındaki büyük ikramiyenin çekilişine, satılan bilete çıkana kadar devam edilecektir. Saat 20.00’ den itibaren değerli basın mensuplarımız da çekilişimize katılarak ses ve görüntü alabileceklerdir.

Yılbaşı Çekilişimiz, bütün çekilişlerimizde olduğu gibi halka açık olarak, çekiliş heyeti ve noter gözetiminde gerçekleştirilecek olup, çekilişimize bütün halkımız davetlidir.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Yılbaşı çekilişi sıralı tam liste tamamı ile hazır olduğunda sizlere sunulacaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.