2015 En Güvenilir Seçim Anketi Sonuçları Anketleri 1 Kasım Seçimi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2015 En Güvenilir Seçim Anketi Sonuçları Anketleri 1 Kasım Seçimi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2015 En Güvenilir Seçim Anketi Sonuçları Anketleri 1 Kasım Seçimi

Türkiye yine bir seçime yaklaşıyor her seçim öncesi oldugu gibi bu seçimde de anketler ön planda tutuluyor biz de sizler için en güvenilen seçim anketi sonuçlarını paylaşmak istedik siz de 2015 1 kasımda yapılacak seçimin önceden tahmin edilen anket sonuçlarını ögrenmek istiyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da 2015 erken seçim anketleri ni yayınladık.

Bugün seçim olsa kim kazanır – 2007 yılında yapılan referandumla birlikte milletvekili genel seçimleri dört yılda bir yapılmaya başlanmıştır. Türkiye’de seçimler nisbi temsil sistemi ile yapılmaktadır, 550 milletvekili seçmek için yapılan seçimde siyasi partiler oyların en az %10’unu almalı, seçim bölgelerinde verilen oyların karmaşık bir formülle hesaplanan bir yüzdesini de elde etmelidirler. Kasım Erken Genel Seçim Anket Sonuçları 2015 ORC ARAŞTIRMA ŞİRKETİ ORC yaptığı araştırmada Ak Parti’nin oylarını artırdığı gözden kaçmadı, olası bir erken seçimde Ak Parti tek başına iktidar olabilir. 8 Haziran sabahı koalisyon ve iç siyasi çekişmelere uyanan Türkiye, hiç alışık olmadığı belki de unuttuğu bir tablo ile karşılaşmak üzere! Çevremizde yaşanan savaşlara direnen ve müdahil olmayan Türkiye siyasi çekişmelerle oyalanmaya mı çalışılıyor? Bu sorunun cevabı EVET, Türkiye yapılan Oy ver gitsinler söylemleri ile bir bataklığa sürüklemeye çalışılmaktadır. Tamam bazıları bazılarını sevmeye bilir, gitmelerini isteyebilir, belki bu söylemlerinde haklıda olabilirler ancak mesela burada koltuk meselesi değil, mesele çevremizdeki ateş çemberinden geçebilmektir.

 

2015 seçim anket

AK PARTİ ANKETİ SONUÇLARI AK Parti yaptırdığı ankette şok sonuçlarla karşılaştı. Bugün seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz’e Ak Patyi dieynlerin oranı yüzde 46’yı buldu. Seçmen AK Parti’nin samimi bir şekilde koalisyon kurmak için elinden gelen tüm gayreti gösterdiğini gördü, Ancak muhalefetin işi yokuşa sürmesi ve erken seçimi zorunlu hale gelmesi AK Partin’nin elini güçlendirecek!

 

Görüldüğü üzere 2015 1 kasım erken seçim anketi bu şekilde açıklanmış sizin de bu anket hakkında yorumunuz var ise bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.