2015 Ocak 15bin Ögretmen Ataması 15000 Atama Yapılacak : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2015 Ocak 15bin Ögretmen Ataması 15000 Atama Yapılacak

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2015 Ocak 15bin Ögretmen Ataması 15000 Atama Yapılacak

Başbakan Davutoğlu müjdeyi ögretmenler gününde verdi 2015 ocak ayında 15bin 15000 ögretmen ataması yapılacagını duyurdu peki ögretmen atamaları nasıl olacak haberi devamında paylaşıyoruz.

Öğretmenler Günü dolayısıyla Ankara’ya gelen öğretmenleri kabul eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, atama bekleyen öğretmenlere müjde verdi. Davutoğlu, ocak ayında 15 bin yeni öğretmenin atamasının yapılacağını söyledi.

Kaynak TRT

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

4 Yorum yapılmış "2015 Ocak 15bin Ögretmen Ataması 15000 Atama Yapılacak"

 1. MAKİNE MODEL ÖĞRETMENİ demişki

  adaletli bir dağılım olsun istiyoruz . Teknik öğretmenler artık mağdur bırakılmasın istiyoruz. Makine model öğretmenliğine de kontenjan ayrılmasın talep ediyoruz. sıfır kontenjan olmasın lütfen….

 2. MAKİNE MODEL ÖĞRETMENİ demişki

  Makine Model Öğretmenliğine de en az iki kontenjan ayrılsın istiyoruz. Unutulmak istemiyoruz. Lütfen duyun sesimizi…

 3. MAKİNE MODEL ÖĞRETMENİ demişki

  Ocak atamalarında MAKİNE MODEL ÖĞRETMENLİĞİNE de kontenjan verilsin lütfen. en az iki kişi.. çok bir sayı değil. sesimizi duyun…

 4. Dogrucu demişki

  Makina ve model ogretmeni kesin o 2 kişiden birisi sensindir peki ya arkandakiler???? Bizim mantık bu atanayım da arkamdaki ne olursa olsun o yüzden biz böyleyizzz.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.