22 Kasım 2014 İstanbul da Deprem İstanbul Depremi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

22 Kasım 2014 İstanbul da Deprem İstanbul Depremi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

22 Kasım 2014 İstanbul da Deprem İstanbul Depremi

Aldıgımız bilgiye göre İstanbul da bu akşam deprem oldu 22 kasım 2014 22 11 2014 İstanbulda deprem oldu kaç şiddetinde oldu.

Romanya’da saat 21.14′te Richter ölçeğine göre 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi’nin verilerine göre, saat 21.14′te merkez üssü Romanya olan Richter ölçeğine göre 5.6 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi. Yerin 4.59 kilometre altında meydana gelen depremde, ilk bilgilere göre can ve mal kaybı olmadı. Deprem İstanbul ve Trakya çevresinde de hissedildi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "22 Kasım 2014 İstanbul da Deprem İstanbul Depremi"

  1. havva mutlu demişki

    muge abla demek istiyorum allah yegininizolacagını belittiniz.çok tatlı oluyor alahım sagllık akıllı fikirli hayırlı evlat olsun

  2. Ayşe yılmaz demişki

    Selâmün aleyküm sayın müge anlı allah yar ve yardımcınız olsun ben esimden bosandim 3 ve18 yaşında 2 erkek evladım var evim kira çocuğum küçük bakacak kimsem yok ne anam ne babam kardeşlerde sahip çıkmıyor çok zor durumdayım kaymakamlıkta dosyam olmasına rağmen yardım alamayorum bir fakirlik kağıdı için muhtarliktan para istiyorlar bizlere yardimci olun bizler sosyal yardımlar hakkımız olmasına rağmen yardımlarınızı almıyoruz 18 yaşındaki oglumda iş bulamıyor iş için bizlere yardimci olurmusunuz sizlere yallavariyorum yardım edin bizlereYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.