8 10 Kasım 10 10 2015 Güncel Saat Kaç : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

8 10 Kasım 10 10 2015 Güncel Saat Kaç

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

8 10 Kasım 10 10 2015 Güncel Saat Kaç

26 Ekim 26 10 2015 Güncel Saat Kaç

Bilindigi üzere dünya genelinde saatler 25 ekim saat 04:00 da 1 saat geri alındı lakin bu durum Türkiye’de seçim dolayısıyla 1 hafta ertelendi.

Şu anda herkes saatin kaç oldugunu merak ediyor ve sürekli saat kaç sohbetleri yapılıyor biz de sizler için 26 ekim günü güncel saat kaç paylaşımını yapmak istedik.

Aşagıda verdigimiz saat şu an güncel Türkiye saatidir

GERÇEK TÜRKİYE SAATİ BUDUR

Saatler geri alındı mı? Saat şu an kaç?
Akıllı telefonların otomatik ayarı kafalatı katıştırdı… Kış saati uygulamasına bugün saat 04.00 itibariyle geçilmesiyle birlikte dünya genelinde birçok ülke bugün saatlerini 1 saat geri aldı. Türkiye ise kış saati uygulamasına, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle iki hafta ertelemeli olarak 8 Kasım’da geçecek. Türkiye’deki bu ertelemenin farkında olmayan ve ‘otomatik ayarla’ özelliğinin kapatılmadığı akıllı telefon ve masaüstü bilgisayarlar ise kendisini otomatik olarak bir saat geri aldı.Yanılmamak için cihazların ayarlanması gerekiyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.