31 Aralık Yarın Kar Tatili Olacak mı Tatilmi Tatil Varmı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

31 Aralık Yarın Kar Tatili Olacak mı Tatilmi Tatil Varmı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

31 Aralık Yarın Kar Tatili Olacak mı Tatilmi Tatil Varmı

Bugün yani 30 aralıkta bildiginiz üzere neredeyse tüm yurtta kar yagışı başladı ülkemizin hava şartları malum en ufak bir hava muhalefetinde her yer keşmekeş oluyor bu sebeple 31 aralık çarşamba günü kar tatili olacak mı sorusuna yanıt için bu yazıyı hazırladık.

30 Aralık salı günü başlayan yoğun kar nedeniyle İstanbul’da ve ülkemizin bir çok yerinde yollar kapanmış durumdadır. Özellikle büyük şehirlerde okulların tatil olmasını bekleyen öğrenciler yılın son karını oldukça mutlu karşıladılar. Uzun yıllardır yılbaşına kar yağışı altında girmeyen ülkemiz 2015 yılına kar yağışı altında girecek gibi görünüyor. Yağan kar nedeniyle bir çok kazalar oluşmaktadır. Arabanızda kar lastiği, zincir ve takoz gibi malzemeleri kesinlikle ihmal etmeyiniz.

30 Aralık salı günü İstanbul’da ve Bursa’da eğitim öğretime devam kararı alındı. Bursa’nın Harmancık ilçesinde ise 30 aralık salı günü eğitim öğretime ara verildi. Kar yağışı bu şekilde devam ederse eğer 31 Aralık Çarşamba günü okulların tatil olması muhtemeldir. Henüz resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen yoğun kar yağışı olan illerden İstanbul ve Bursa’da 31 Aralık çarşamba günü okulların tatil olması bekleniyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "31 Aralık Yarın Kar Tatili Olacak mı Tatilmi Tatil Varmı"

 1. kadir demişki

  ınsallah bingolde okul yok

 2. kadir demişki

  kar yagısı nerde beklenıyor
  ya

 3. adnan çelebi demişki

  selam bütün evin şahane hepsini ayrı ayrı teşekkür ederim keşje benide evim şahne ye alsaydınızYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.