5 Nisan da Yapılan YDS Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

5 Nisan da Yapılan YDS Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

5 Nisan da Yapılan YDS Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Bugün yani 5 nisan 2015 de yapılan YDS sınavı hakkında bilgiler paylaşmak istedik bugün yds sınavına giren ögrenciler büyük emekler harcayarak yds sınavına girdiler biz de sizler için 2015 5 nisanda yapılan yds sınavı sonuçları açıklanma tarihi yds sınavı açıklanacagı site ve sorular ile cevapları hakkında bilgilendirme yazısı mahiyetinde sizler için aşagıda ki yazımız da paylaştık.

2015 5 nisan yds sınavı sonuçlarını yazımızın en altında ki baglantıdan sorgulayarak ögrenebilirsiniz.
e-YDS sınav giriş belgesi: Bu belgeyi adaylar, T.C. Kimlik/Y.U. Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin
https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden, sınavın yapılacağı hafta içerisinde edinebileceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile fotoğrafı bulunmaktadır. Hiçbir aday Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giremez. Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giren adayın sınavı geçersiz sayılır. Adayın sınava gireceği binayı, adres bilgisini teyit etmek amacıyla sınav gününden önce gidip görmesi sınav günü kendisine kolaylık sağlayacaktır.

Giriş ekranında şu bilgiler yer almaktadır.
ADAY İŞLEMLERİ SİSTEMİ GİRİŞ
T.C. Kimlik / YU No.
Şifre
YU No Yardım | Şifremi Unuttum
Yds sınavı sonuçları için buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.