9 Şubat Pazartesi Okullara Kar Tatili Varmı Tatilmi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

9 Şubat Pazartesi Okullara Kar Tatili Varmı Tatilmi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

9 Şubat Pazartesi Okullara Kar Tatili Varmı Tatilmi

15 Tatil bitti peki okulların başladıgı gün 09 02 2015 pazartesi okullara kar tatili olacak mı kar tatili var mı hangi illerde kar tatili yapılacak nerde kar var 3 günlük 1 haftalık hava tahmin raporu nedir İstanbul kar tatili varmı Ankara Bursa Balıkesir Tatil yapıldımı.

Hafta başından itibaren Türkiye yeniden soğuk hava dalgasının etkisi altına giriyor . İstanbul’da da bahar havası bu geceden itibaren yerini soğuklara bırakmaya hazırlanıyor.

Peki yeni haftada hangi illerimizde okullar tatil olacak? Bu konuyla ilgili yeni bir açıklama yok ancak sayfamızdan son dakika haberlerini takip edebilirsiniz..

Meteoroloji uyardı… Kar nerelere yağacak, hangi illerde kar yağışı olacak, kar ne zaman yurdu terk edecek? Pek çok bölgede bahar havasında geçen sömestir bitimiyle Türkiye genelinde hava sıcaklıkları 8 derece birden düşecek. Pazartesi gününden itibaren İstanbul’da karla karışık yağmur sonrasında ise yoğun kar yağışı bekleniyor. Özellikle Malatya, Elazığ, Bingöl, Tunceli ve Adıyaman için yoğun kar yağışı uyarısında bulunan yetkililer Muğla, Konya, Antalya, Isparta, Hatay kıyıları, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Diyarbakır‘da ise havaların yağışlı geçeceğini açıkladı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.