Aşırı Kar Yagıyor Yarın Okullar Tatil mi Ankara Şubat 2015 : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Aşırı Kar Yagıyor Yarın Okullar Tatil mi Ankara Şubat 2015

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aşırı Kar Yagıyor Yarın Okullar Tatil mi Ankara Şubat 2015

Şu an Ankara da aşırı bir kar yagışı mevcut biz de bu sebeple sizlere en başta Ankara için daha sonra diger illerimiz de kar tatili varmı diye haber yapalım istedik Hangi illerde kar tatili var okullar tatil mi 11 02 2015 11 Şubat kar tatili var mı.

Kar yağışı akşam saatlerinde İstanbul’da etkisini göstermeye başladı. Öğrenciler şimdi merakla “İstanbul’da yarın okullar tatil mi?” sorusunun yanıtını arıyor. İstanbul Valiliği’nin konu ile ilgili kararını akşam saatlerinde vereceği öğrenildi. İşte yarın okulların tatil olduğu il ve ilçeler.

Bugün kar yağışı sebebiyle 8 ilde okullar tatil edildi peki yarın yani 11 Şubat 2015 çarşamba günü okullar tatil mi? Ankara ‘da okullar tatil mi sorusunun yanıtı henüz gelmedi. İstanbul Valiliği ise bugün okulları tatil etmedi yarın (11 Şubat 1015 çarşamba günü) için ise değerlendirme meteorolojiden gelecek son hava durumu raporuna göre verilecek.
Denizli, Bursa, Manisa, Bolu , Gümüşhane ve Sakarya illerinde yoğun kar yağışı sebebiyle ulaşım durma noktasına geldiği için kar tatilleri gündemde.

İstanbul Valiliği’nin yaptığı açıklamada “Çarşamba günü okulların tatil edilmesi ile ilgili Valiliğimizce alınmış bir karar yoktur. Meteorolojik veriler bu akşam değerlendirilecektir” denildi.

Peki diğer illerimizde son durum ne ? bugün ve yarın hangi illerde okullar tatil edildi. Kar tatili alınan iller hakkında yapılan açıklamaları sizlere anında aktaracağız.

İŞTE 11 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNÜ OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ İLLER

Yağış sonrası çeşitli illerden kar tatili haberleri de gelmeye başladı. İşte yarın okulların tatil edildiği iller (Şu ana kadar)

AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar’da yoğun kar yağışından dolayı eğitime yarın ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve merkez ilçeye bağlı köy ile beldelerdeki okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerin, yarın bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi. Engelli ve hamile kamu görevlilerinin de yarın bir gün idari izinli oldukları ifade edildi.

ANTALYA (AKSEKİ)

Akseki ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi. Akseki Kaymakamlığından yapılan açıklamada, ilçe merkezi ile bağlı mahallelerde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların yarın bir gün süreyle tatil edildiği kaydedildi.

KONYA’NIN İKİ İLÇESİNDE TATİL

KONYA’nın Taşkent ve Derebucak İlçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verildi.
Konya Milli Eğitim Müdürlüğü, Taşkent ve Derebucak ilçelerinde dün geceden bu yana aralıksız süren kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların 1 gün olmak üzere yarın tatil edildiğini açıkladı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.