Bartın Belediyesi İşçi Alım İlanı 2015 Personel Alımı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Bartın Belediyesi İşçi Alım İlanı 2015 Personel Alımı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bartın Belediyesi İşçi Alım İlanı 2015 Personel Alımı

Bartın da ikamet ediyor ve belediye bünyesinde çalışmak istiyorsanız Bartın belediyesi işçi alımı yapacagını duyurdu buna göre Bartın belediyesi personel işçi alımı ne zaman yapılacak Bartın belediyesi personel işçi alımı yaş şartı varmı kaç yaşında olmak gerekiyor şartları nedir Bartın belediyesi eleman alımı ne zaman.

Bu ilana Kişisel DurumuNormal” olanlarla birlikte “Eski Hükümlü, Engelli, TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un BARTIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

BARTIN BELEDİYE BAŞKANLIĞIGenel Şartlar ve Notlar

1-BARTIN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA YÜRÜTÜLECEK OLAN EDES VE AB PROJELERİNDE PROJE YÖNETİCİSİ OLARAK ÇALIŞTIRILACAKTIR.

2-Başvuru sırasında istenen nitelik ve özel şartlara ilişkin belgelere sahip olmak ve istenildiğinde ibraz etmek.

3-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

4-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

5-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

6-Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

7-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

8-Taleplerde 2014 kamu personeli seçme sınavı (KPSS) sonuçları geçerlidir.

9-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

10-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

11-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

12-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

13-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

ÖZEL ŞARTLAR

1- MEB ONAYLI İNGİLİZCE SERTİFİKASI (İNGİLİZCE BİLDİĞİNE DAİR BELGE EN AZ MEB ONAYLI OLMASI GEREKİR.) 2-MEB ONAYLI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Deneyim (Ay) Öğrenme Türü
Proje Yöneticisi
Kişisel Bilgiler
Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın
Erkek
Öğrenim Bilgileri
İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakülteleri İktisat Lisans
Sınav Bilgileri
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : KEMERKÖPRÜ MAH. ELMALIK SOKAK 74100 BARTIN MERKEZ BARTIN / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BARTIN MERKEZ , KURUCAŞİLE , ULUS , AMASRA
Diğer Bilgiler
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Tam Süreli
       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.