BOTAŞ BORU HATLARI AŞ Personel İşçi Alımı İlanı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BOTAŞ BORU HATLARI AŞ Personel İşçi Alımı İlanı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BOTAŞ BORU HATLARI AŞ Personel İşçi Alımı İlanı

Çankaya merkezli Botaş boru hatları aş adına açılmış bir ilanı incelemektesiniz siz de botaşta işçi olmak istiyorsanız aşagıda ki yazımızda Botaş aş işçi personel alımı ilanı ayrıntıları yer almaktadır aranan şartlar nelerdir yaş şartı varmı ne zaman alınacak kaç kişi alınıyor gibi soruların cevapları aşagıda belirtilmiştir.

Bu ilana Kişisel DurumuNormal” olanlarla birlikte “Eski Hükümlü, Engelli, TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

BOTAŞ BORU HATLARI AŞ.

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

DOĞALGAZ VE/VEYA PETROL HATLARINDA EN AZ 2 YIL SÜREYLE KAYNAKÇILIK TECRÜBESİ BULUNDUĞUNU SSK HİZMET DÖKÜMÜ VE ÇALIŞTIĞI İŞYERİNDEN ALACAĞI YAZI İLE BELGELEMEK,

TS EN ISO/IEC 17024 PERSONEL BELGELENDİRME SİSTEMİ VE ASME SEC. IX KAYNAKÇI SINAV ŞARTNAMESİNE GÖRE SERTİFİKALANDIRILMIŞ OLMAK,

TS EN ISO/IEC 17024 PERSONEL BELGELENDİRME SİSTEMİ VE API 1104 KAYNAKÇI SINAV ŞARTNAMESİNE GÖRE SERTİFİKALANDIRILMIŞ OLMAK,

BORU HATTINDA SELÜLOZİK, BAZİK, STOK, YAN KAYNAK VE TİE-İN KAYNAĞI YAPABİLMEK,

CANLI HATLARDA(GAZ BASINCI ALTINDA BULUNAN) KAYNAK YAPABİLME YETERLİLİĞİNE SAHİP OLMAK,

ÇEŞİTLİ POZİSYON VE AÇILARDA KAYNAK YAPABİLMEK,

EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK,

ADAYLARA TEŞEKKÜLÜMÜZ TARAFINDAN ATÖLYE ORTAMINDA HAZIRLANACAK 8″ DIŞ ÇAPLI VE 5,2 MM ET KALINLIĞINDAKİ BORU KAYNAĞI TEST DÜZEYİNDE UYGULAMALI OLARAK KAYNAK YAPTIRILACAK OLUP, YAPILAN KAYNAKLARIN NDT TESTLERİNDEN GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

HALEN TEŞEKKÜLÜMÜZ EMRİNDE DAİMİ İŞÇİ STATÜSÜNDE ÇALIŞMAKTA OLAN PERSONELİN MÜRACAATLARI KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplerde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P94 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Deneyim (Ay) Öğrenme Türü
Metal Teknolojisi Teknisyeni 2 Okuldan
Kişisel Bilgiler
Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın
Erkek
Öğrenim Bilgileri
Lise ve Dengi Okul Metal İşleri Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Sınav Bilgileri
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : DOĞALGAZ İŞLETMELERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 6530 ÇANKAYA ANKARA / TÜRKİYE
Diğer Bilgiler
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Tam Süreli
Sürücü Belgesi : B
       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "BOTAŞ BORU HATLARI AŞ Personel İşçi Alımı İlanı"

 1. halim duymaz demişki

  slm dışcepe yalıtım alcısıva boya ince işler ustasıyım 15 yılık tecrubem var iş arıyorum 05351020577

 2. osman şekerci demişki

  slm. Ben profosyenel Argon kaynakçısıyım ayni zaman da Makina imalatçısıyım ve Makina montajı da yapıyorum daha önce çalıştığım firmalar paslanmaz makina imalatlarında çalıştım üç boyut proje okuması ve prosej şeması okuması vardır ustalık belgelerim ve evraklarım vardır montajlarda şantiye şefliğide yaptım yurt dışın şantiyeleri tecrübem vardır . Yani yurt dışı ve yurt içi şantiyelerinde çalışabilirim . pirensipli ve guralcıyım.pasaportum var . tlfnm. 0531 977 54 60

 3. salih Onat demişki

  Ben 9 yıllık Kazıcı Yükleyici paletli ekskavator kepçe operatörü yüm iş arıyorum
  Tlf 0535 085 12 38Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.