BURAYA TIKLA Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizler için Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları hakkında bilgilendirme yapmak istiyoruz siz de Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları içerikli yazımız da Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları tüm ayrıntılarıyla açıklanmıştır ilgili yazımızı okuyarak Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları için gereken bilgileri edinebilirsiniz.

DPB: Atama sonuçları 14’te açıklanacak. Devlet Personel Başkanlığı 8 bin 920 engellinin memur olarak atama yerleştirme sonuçlarının saat 14:00’da açıklanacağını duyurdu. Engelli memur alımı atama sonuçları bu sayfada olacak. EKPSS tercih sonuçları Engelli memur kura sonuçları

Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU’nun teşrifleriyle;

Engelli vatandaşlarımızın, sosyal hizmet kanununa göre yetiştirilen gençlerimizin ve şehit ve gazilerimizin yakınlarının atama ve kura töreni yapıdı..

8.920 kişinin atamalarının yapılacağı program, 20 Mayıs 2015 Çarşamba Günü Saat 10.00’da ATO Congresium’da gerçekleştirildi..

Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU’nun teşrifleriyle;

Engelli vatandaşlarımızın, sosyal hizmet kanununa göre yetiştirilen gençlerimizin ve şehit ve gazilerimizin yakınlarının atama ve kura töreni yapıdı..

8.920 kişinin atamalarının yapılacağı program, 20 Mayıs 2015 Çarşamba Günü Saat 10.00’da ATO Congresium’da gerçekleştirildi..

Şehit yakını, gazi ve gazi yakınları ile vazife malulleri ve yakınlarına tanınan istihdam hakkı kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca hak sahibi olduğu belirlenerek Başkanlığımıza bildirilen personelin atama sonuçları tıklayınız.

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu hükümleri uyarınca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın sosyal hizmet modellerinden yararlanan atama sonuçları tıklayınız.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "BURAYA TIKLA Devlet Personel Başkanlığı Engelli Memur Atama Kura Sonuçları"

  1. Ahmet öztürk demişki

    iyi akşamlar başkanım ben ahmet öztürk benim oğluma heyet raporu aldık½32 sol gözü görmüyor protezli 18 yaşında meslek lisesini bitirdi sayın bakanım ½40 rapor istiyorlar işe veremiyorum zaten bir gözü görmüyor doktorlar tozlu yerlerde çalışmasın diyorlar akbanka girecekdi rapor azmış ½40 olucakmış lütfen bakanım iskide almadıbana yardımcı olurmusunuz hangi işe vericem işkura yazdırdım onlarda rapor az diyor olmassa naklini ordu merkez öcelli köyüne aldırcam devlet hastanesinden rapor alıcaz bu aldığımız rapora itiraz etmemiz lazımmışedebilirmişiz öyle söylediler sağlık müdürlünden şu anda naklimiz istanbul ümraniyede yardımcı olursanız memmun olurum 05414692949 benim numaramYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.