Edip Uğur Ağlayarak İstifa Etti : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Edip Uğur Ağlayarak İstifa Etti

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edip Uğur Ağlayarak İstifa Etti

Balıkesir büyükşehir belediye başkanı Ahmet Edip Uğur göz yaşları içerisinde üzgünüm kırgınım sözleri ile az önce istifasını sundu.

istifası beklenen belediye başkanları arasında yer alan Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Kararımızı Pazartesi günü saat 17.00’de açıklayacağız” demişti. Bu açıklama sonrası gözler Balıkesir’den gelecek açıklamaya çevrildi.

Uğur’un açıklamaları şu şekilde:

“Kendi adıma şunu söylemeliyim. Yolsuzluğunuz yok, FETÖ bağlantınız yok fakat ailenize, evinize kadar ulaşan baskılar, tehdide varan müdahaleler var. Bu katlanılacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti’de siyaset yapma imkanımız ortadan kalkmıştır. Külli iradeye teslim olarak cüzi irademle milletime vefa gösteriyorum, partime ve başkanlık görevime burada veda ediyorum. Vicdan rahatlığı ile bu kararı almış buluyorum. Hepinize, bütün hemşehrilerime, uzun mesai yıllarımda bana destek olan aileme teşekkür ediyorum.”

Diyerek gözyaşlarına boğuldu.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.