Elektrik Kesintileri İle İlgili Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Elektrik Kesintileri İle İlgili Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Elektrik Kesintileri İle İlgili Türkiye Geneli Elektrik Kesintisi

Bugünler de Türkiye genelin de sürekli kesiliyor biz de elektrik kesintisi ile ilgili edindigimiz bilgileri sizlere aktarmak istedik elektrikler neden kesiliyor sebebi nedir elektrikler ne zaman gelecek ileriki zamanlarda nerelerde elektrikler kesilecek gibi başlıkları sizler için aşagıda ki yazımız da paylaştık.

Çanakkale’de şehir merkezinin büyük bölümünde elektrik kesintisi yaşandı. Yaklaşık 20 dakika sonra şehrin bir bölümüne elektrikler verilirken, geri kalanına da verilmesi için çalışma başlatıldı. Kentte saat 00.00 itibari ile

aniden elektrikler gitti. Şehir merkezinin yüzde 90’ında elektrik kesilmesi sonucu kent karanlığa büründü. Elektriklerin kesilmesi sebebiyle polis ekipleri belli noktalarda görev alırken, bazı işyerlerinin alarmları çalmaya başladı. Dışarıda olan vatandaşlar, karanlıkta yolda yürürken cep telefonlarının ışığını ve fener kullandı.

Kesinti sebebi olarak ana trafodaki sorun gösterildi. Yaklaşık 20 dakika sonra kentin büyük bölümüne bir süre sonra elektrikler verildi. Kesinti yaşandığı öne sürülen diğer bazı iller şöyle: İzmir, Kayseri, Bursa, İstanbul, Aydın, Mersin, Rize, Denizli, Şanlıurfa, Gümüşhane, Giresun, Trabzon, Uşak, Ankara, Erzurum, Batman, Kocaeli.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.