Güncel Star TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası Kaç : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Güncel Star TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası Kaç

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Güncel Star TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası Kaç

Whatsapp bir çok cep telefonu kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır bu sebeple anında iletişim için kullanılabilecek en iyi uygulama whatsapp oldugundan dolayı artık tv kanalları haber bültenlerinde whatsapp ihbar hattı adı altında numaralarını paylaşmaktadırlar bugün sizlere startv whatsapp ihbar hattı telefon numarası kaç hakkında bilgiler verecegiz.

Artık haber her yerde, haber niteliğini taşıdığını düşündüğünüz görüntüleri Star Tv Haber merkezine anında iletebilirsiniz, Bunun için yapmanız gereken haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz içeriği Star Tv Haber Whatsapp numarasına iletmek.

Star Tv Haber bültenin whatsapp ihbar hattı diğer haber bültenlerinede örnek olacağa benziyor, bu yeni ihbar hattı ile Star Tv habere ulaşmak artık daha kolay, Aşağıdaki bilgilerden Star Tv Haber whatsapp grubu ile iletişime geçebilirsiniz, Star Tv Haber Whatsapp İhbar Hattı telefon numarası:

Star TV, 1 Mart 1989 yılında Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalıdır. Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, özellikle dizileri, yarışma programları ve UEFA Şampiyonlar Ligi maç yayınlarıyla öne çıkmaktadır.

Kuruluş
Star TV, Lihtenştayn’da 50.000 İsviçre frangı sermaye ile 1 Mart 1989’da kurulmuş bulunan Magic Box Incorporated AG adlı şirket tarafından Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olarak, “Star 1” adı ile kuruldu ve Almanya üzerinden 7 Mayıs 1990’da, her gün 18:00 ile 23:00 saatleri arasında test yayınına başladı. 11 Mayıs günü yayın süresi 12 saate çıkarıldı ve yayın saatleri 13:00 ile 01:00 saatleri arasına çekildi. 4 Ağustos 1990’da ise normal yayına başladı. Magic Box Incorporated AG’nin Türkiye temsilcisi olarak 1990 yılının Aralık ayı başında kurulan Magic Box International’ın patronları ise, Rumeli Holding’in sahibi Cem Uzan, Yapı ve Ticaret A.Ş., İmar Bankası ve Adabank’ın sahibi olan babası Kemal Uzan ile Turgut Özal’ın büyük oğlu Ahmet Özal’dı.

0 542 800 80 80

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.