Kesin Bilgi Yarın İstanbulda Okullar Tatil Edildi 11 Şubat : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Kesin Bilgi Yarın İstanbulda Okullar Tatil Edildi 11 Şubat

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kesin Bilgi Yarın İstanbulda Okullar Tatil Edildi 11 Şubat

Yogun kar yagışı sebebi ile yarın yani 11 şubat 2015 okullar kar tatili edildi buna göre İstanbul da yarın okullara kar tatili verilmiştir.

İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle

ilk ve orta dereceli okulları yarın tatil ettiğini açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada, şöyle denildi:

“Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre; ilimizde halen devam eden kar yağışının tahmin edildiği gibi özellikle Boğaz civarı ve Anadolu Yakası’nda etkili olarak geceden itibaren öğle saatlerine kadar devam edeceği, öğle saatlerinden sonra yoğunluğu azalsa bile özellikle ara sokaklarda bırakacağı kütlenin ulaşımda zorluk ve tehlikeye yol açacağı değerlendirilmiştir.

Bu nedenle, Valiliğimizce öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları açısından, anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 11 Şubat Çarsamba günü 1 gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaktır.”

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.