Murat Göğebakan Neden Öldü Ölüm Sebebi Nedir Hastalıgı Neydi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Murat Göğebakan Neden Öldü Ölüm Sebebi Nedir Hastalıgı Neydi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Murat Göğebakan Neden Öldü Ölüm Sebebi Nedir Hastalıgı Neydi

Ünlü sanatçı Murat Göğebakan vefat etti peki Murat Göğebakan nın ölüm sebebi nedir neden hayatını kaybetti hastalıgı nedir.

Murat Göğebakan’ın vefat ettiği hastaneden yapılan yazılı açıklamada,

“5 yıl önce lösemi teşhisi konulan Murat Göğebakan lösemi ve solunum yetmezliği sebebiyle 10 gündür hastanemizin yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekteydi. Bu sabah saat 08.45’te lösemiye bağlı ani kalp durması sonucu hayatını kaybetti” denildi.

CENAZE NAMAZI YARIN

Murat Göğebakan’ın yarın Fatih Camii’nde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacağı açıklandı.

Murat Göğebakan’ın oğlu Bülent Göğebakan babasının vefatı ardından şunları söyledi:

Hagi futbolu bırakmaya karar verdiğinde “bırakma” diyen yöneticilere “gönül istiyor ama ayaklar istemiyor demişti.

“Baba beni bırakma” dediğimde, Babam da “gönül istiyor ama lösemi istemiyor” demişti. Sürekli yanındaydım. Sağ olsun hastaneden, duşumuzu bile burada alıyorduk.

Aramızda zaten fazla yaş farkı olmadığı için arkadaş gibiydik. Futbol muhabbeti, yapardık. Futbolu çok severdi. Bu ülkeyi bu ülkenin insanlarını çok severdi.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN TAZİYE MESAJI YAĞDI

Uğur Işılak

Sanatçı kardeşim Murat Göğebakan’ı kaybettik. Allah, nur içinde yatırsın, mekânı cennet olsun inşallah… Ailesine sabır diliyoruz.

Aydın

Ahhhh içim çok acıyor Murat Göğebakan cennet olsun mekanın kardeşim… Çok üzgünüm çok

Hande Yener

Sevgili Murat Göğebakan’ın ve Batman’daki 5 kız çocuğunun vefat haberleri ile üzüntü içindeyim. Mekanları cennet olsun. Allah rahmet eylesin

Zara

Allah rahmet eylesin… Murat Göğebakan da gitti…

Hamdi Alkan

Mekanın cennet olsun Murat kardeşim……

Berkay

Murat Göğebakan nur içinde yatsın… Ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun, Allah geride kalanlara sabır versin

Demet Akalın

Murat Göğebakan nur içinde yat

MURAT GÖĞEBAKAN KİMDİR?

Murat Göğebakan 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Anne ve babası Almanya’da çalıştığından dolayı Almanya-Türkiye arasında bir çocukluk geçirmek zorunda kalan Murat Göğebakan ilk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. Daha sonra 1986 yılında Hacettepe Ankara Devlet konservaturarı’na giren Murat Göğebakan eğitimini tamamlamasının ardından Çukurova Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yaptı. Murat Göğebakan bu yıllarda dergah eğitimi aldı, gitar dersleri verdi ve bar çalışmaları yaptı. 1995 yılına kadar Adana’da yaşayan Murat Göğebakan ilk evliliğini genç yaşlarda yaptı ve bu evlilikten Bülent isminde bir çocuğu oldu.

1995 yılının ardından İstanbul’a gelen Murat Göğebakan burada hayallerini gerçekleştirmek adına bir albüm çıkarmak için mücadele etti. Onlarca zorluğa rağmen Murat Göğebakan “Ben Sana Aşık Oldum” isimli albümünü çıkarmayı başardı ve büyük bir çıkış yapmayı başardı. Murat Göğebakan Kral Tv Müzik Ödülleri’nde “Yılın Şarkısı”, “En İyi Söz”, “En İyi Rock” ve “En İyi Çıkış Yapan” kategorilerinde aday gösterildi. “En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı” ödülünü kazandı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.